« Terug naar rubrieksoverzicht voor Deelnemers
Inloggen voor deelnemers...
Beste deelnemers, vrijwilligers,
Er is wat verwarring over het inloggen. Dat kunnen we ons voorstellen, zijn drie plekken waar je in kunt loggen.
- Op de site www.opgevenisgeenoptie.nl kun je links inloggen met het algemene inlog account welke je in de bevestigng van deelname hebt ontvangen.
De gebruiker om mee in te loggen is info@alpe-dhuzes.nl, zie voor het wachtwoord de bevestiging.
Wat kun je hier doen?
- Nadat je hier bent ingelogd, verschijnt er een exra menubalk onder de aanwezige menubalk met veel extra info voor de deelnemers en vrijwilligers.
- Sponsorbrieven vorbeelden
- Sponsortips
- Agenda
- vooruitzichten koersweek
- trainingstips
- en nog veelmeer.
- In de inschrijfmodule.
http://aanmelden.opgevenisgeenoptie.nl/Alpedhuzes/
Je logt daarin met je persoonlijke gebruikersnaam en wachtwoord welke je zelf bij inschrijven hebt opgegeven.
Mocht je die niet meer weten gebruik dan de functionaliteit wachtwoord vergeten!
Is heel simpel, kwestie van je email adres invullen en je krijgt de gegevens netjes opgestuurd.
Wat kun je hier doen?
- Hier kun je als vrijwilliger of individuele deelnemers je gegevens aanpassen, zoals naam, adres, bankrekeningnummer, etc
- Als teamcaptain kun je hier je teamnaam aanpassen en teamleden verwijderen of toevoegen.
- Je verplichte gezondheidsverklaring (voorheen Lausanne verklaring genoemd) invullen
- Vanaf medio februari je kledingbestelling invullen
- Op de actiepagina's
De derde optie is inloggen op de actiepagina's. Dat kan nog niet iedereen. Alleen voor diegene die 12 november helemaal bevestigd in het systeem zaten en niet op de wachtlijst stonden hebben een actiepagina gekregen. Voor diegene die pas later van de wachtlijst af zijn gehaald, toe zijn gevoegd aan een team of hebben bevestigd, gaat dit binnenkort gebeuren, daar wordt hard aan gewerkt.
Om hier in te loggen, ga naar www.opgevenisgeenoptie.nl, klik op ACTIEPAGINA'S 2010 en vervolgens op login links in de blauwe balk. -
- Je logt daarin met je persoonlijke gebruikersnaam en wachtwoord welke je zelf bij inschrijven hebt opgegeven.
- Mocht je die niet meer weten gebruik dan de functionaliteit wachtwoord vergeten!
- Werkt die daar niet, kan dat twee redenen hebben.
- De eerste is heel simpel, je hebt nog geen actiepagina. Je kunt dat checken door je naam in het zoek balkje in te tikken en te zoeken of je naam aanwezig is.
- De tweede reden kan zijn dat je email adres vaker voorkomt (zowel als fietser, als teamcaptain bijvoorbeeld).
- Gebruik dan de wachtwoord vergeten functionaliteit van de inschrijfmodule, die kan daar wel tegen... zie hierboven, optie 2.
- Indien dit allemaal is gelukt, dan krijgt de blauwe menubalk extra opties, klik daar op 'mijn acties' en vervolgens op je naam.
- Vervolgens rechts in de blauwe balk op beheren voor pimpen van je pagina, aangeven hoeveel beklimmingen je denkt te gaan maken, etc.
LET OP, check ook de 'Handleiding', 'Tips & Trucs' en 'Hoe werkt deze site', allen te vinden in de blauwe menubalk na inloggen.
Hier staan veel van de antwoorden in die we nu via de email ontvangen. Help ons, en check eerst even deze drie opties! Dat scheelt ons en waarschijnlijk jou, ook heel veel tijd!
Voor vragen (na het lezen van de handleiding...) deelnemers@alpe-dhuzes.nl


