Raised until 1st October 2020
€426.00
Raised from 1st October 2020
€426.00
Waarom ik meedoe aan Alpe d'HuZes
Ik doe samen met ons Team 7UP mee aan Alpe d’HuZes. Jan onze teamcaptain wilde graag een team vormen om hieraan mee te doen. Als teamlid wil ik graag mijn steentje bijdragen. Want net als iedereen wordt ik in mijn directe omgeving ook vaak geconfronteerd met mensen die deze vreselijke ziekte hebben.
In 2014 kreeg Jan het slechte nieuws te horen lymfatiche Leukemie (CLL). In 2016/2017 is hij hiervoor behandeld en sindsdien is zijn situatie redelijk stabiel. CCL is op dit moment ongeneselijk, maar door veel onderzoek wordt de kwaliteit van het leven met CCL beter en komt men steeds dichterbij een oplossing tot genezing.
Onderzoek blijft nodig om deze vreselijke ziekte de wereld uit te helpen. Met deze sportieve uitdaging willen wij als team hieraan een steentje bijdragen. Daarvoor vragen wij jullie steun!!!!!!
Select a Christmas decoration








