Raised until 1st October 2020
€28908.46
Raised from 1st October 2020
€29138.46
'" Het is niet goed om op je 51e te sterven aan kanker, het is niet te snappen"
Op 9 november 2019 heeft Brigitte, mama van Skip(12) en Ole (10) en partner van Melvin, een oneerlijke gevecht tegen baarmoederhalskanker verloren. Eind 2018 hoorde ze dat ze ongeneeselijk ziek was. Vrijwel direct kreeg ze ook te horen dat ze buiten baarmoederhalskanker ook borstkanker had. Beide vormen van kanker bleken geen relatie met elkaar te hebben. Ze had enorme pech door gelijktijdig twee vormen van kanker te hebben.
Ondanks de slechte prognose had ze toen nog maar één doel en dat was tegen alle verwachtingen in toch te winnen van de kanker.
Ze heeft gestreden, gevochten en er alles aan gedaan om bij ons te blijven maar helaas is dat haar niet gelukt. Ze kreeg tegenslag op tegenslag, behandelingen hielpen niet en de kanker groeide door. Hierdoor konden we vanaf het voorjaar als gezin niet meer op vakantie of andere leuke dingen doen.
De kanker bleek te heftig en het aantal geneesmiddelen tegen baarmoederhalskanker is beperkt. Omdat ze ook borstkanker had kwam ze niet in aanmerking voor experimentele onderzoeken. Ze had gewoon enorm veel pech. Tot haar 50e was ze nooit echt ziek geweest en nu.....
Gelukkig waren we samen in het voorjaar van 2018 naar de Alpen geweest waar Melvin ging fietsen en Brigitte wandelend Alpe d'Huez op. In de zomer hadden we als gezin een mooie vakantie in Noorwegen. Brigitte zei nog; laten we het maar doen, je weet nooit wat er volgend jaar is. Dit bleek een vooruitziende blik.
Nadat bekend was dat ze kanker had heeft ze gestreden, gevochten en er alles aan gedaan om bij ons te blijven. Opgeven was voor haar tot op de laatste dag geen optie. Ze wilde ons en zeker Skip en Ole niet verlaten. Helaas verloor ze in de nacht van 9 november de oneerlijke strijd.
Wij als gezin, familie en vrienden hebben veel verdriet door haar overlijden maar zijn enorm trots haar. De manier waarop ze het gevecht is aangegaan, hoe ze zocht naar mogelijkheden en omging met de pijn verdient heel veel respect.
Omdat we zelf ervaren hoe erg kanker is, wat het met Brigitte gedaan heeft en met ons doet, doen wij als team Brigitte's Heroes mee aan Alpe d'Huzes.
Samen met familie en vriendinnen gaan Skip, Ole en Melvin de berg meerdere malen bedwingen. Als team Brigitte's Heroes willen we zoveel mogelijk geld ophalen voor het KWF. Zodat door onderzoek deze verschrikkelijke ziekte een halt toegeroepen kan worden. We hopen hiermee andere mensen met deze vreselijke ziekte te kunnen helpen. Waardoor de oneerlijke strijd van Brigitte, de mama van Skip en Ole, niet geheel voor niet geweest is.
Wil je ons hierin steunen?
Lieve sportieve groet,
Melvin
Team Brigitte's Heroes
Team Updates

4 februari wereldkankerdag

Ieder jaar wordt op 4 februari wereldwijd stilgestaan bij
kanker, een ziekte waar 1 op de 3 Nederlanders op een zeker moment mee te maken
krijgt.
Dit jaar is er bijzondere aandacht voor kanker in
coronatijd. Juist nu is het belangrijk dat we oog blijven houden voor de impact
van kanker. Dat mensen met kanker en hun naasten de weg weten te vinden naar
coronaproof zorg en ondersteuning. En dat ook de mogelijkheid voor
onderzoek naar kanker mogelijk gemaakt blijft worden.
Na het overlijden van Brigitte, op 9 november 2019, zijn ruim 50.000 mensen overleden aan de gevolgen van deze ziekte. Een ziekte die bestreden moet worden.
Met de strijd van Brigitte in onze gedachte en de motivatie om er alles aan te doen om dit voor andere mensen te voorkomen wilden we deelnemen aan Alpe d’HuZes 2020. Helaas (en begrijpelijk) werd de officiële Alpe d’HuZes door de Covid-19 Pandemie afgelast. Wel hebben we in onze eigen omgeving een alternatieve versie gehouden. Die mede mogelijk gemaakt werd door diverse lokale ondernemers die nu zelf onze steun hard kunnen gebruiken.
Afhankelijk van de ontwikkelingen m.b.t. Covid-19 reist het team van Brigitte’s Heroes dit jaar wel naar Frankrijk om op 3 juni 2021 Alpe d’Huez te beklimmen. Met deze beklimmingen proberen we nog steeds zoveel mogelijk geld op te halen voor noodzakelijk onderzoek naar kanker. U kunt ons hier nog steeds in steunen.
De gedachte dat er na het overlijden van Brigitte een volle “Kuip” aan mensen in Nederland is overleden aan deze verschrikkelijke ziekte maakt onze motivatie alleen maar sterker.
Het is begrijpelijk dat de bestrijding van Covid-19 een enorme hoge prioriteit heeft maar toch mag ook de aandacht voor kankerbestrijding niet vergeten worden.
Lieve en gezonde groet,
Melvin

Online benefiet optreden Jolly Malone


Special Edition Alpe d'Huzes, emotioneel, mooi en succesvol.

Brigitte’s Heroes houdt Speciale Edition Alpe d’HuZes en haalt enorm bedrag op voor het KWF
Op de dag dat Alpe d’HuZes officieel in Frankrijk verreden zou worden gaf Brigitte’s Heroes een eigen invulling aan de Special Edition van dit jaar. Het doel van de twee jonge Heroes en mijzelf was om de 164 km van zes beklimmingen (en afdalingen) van Alpe d’Huez in etappevorm uit te voeren. Etappes langs plaatsen die voor ons een speciale betekenis hebben.
Nadat Hart van Nederland een interview met ons had afgenomen startte ikzelf op de fiets voor een mini rondje Noord-Holland. Na terugkomst stapte Ole op de fiets om samen met mij in de regen zijn deel te fietsen. Tenslotte ronde Skip en ik onze Special Edition van Alpe d’HuZes af met een lange wandeling. Het gestelde doel van 164 km werd met een totale afstand van 186 km ruimschoots gehaald
Na een geweldige ontvangst door familie, vrienden, sponsoren en buurtgenoten is de bijzondere dag afgesloten met een proost en de bekendmaking van het opgehaalde bedrag. In de 6 maanden die het gehele team van Brigitte’s Heroes bezig is geweest met de voorbereiding van Alpe d’HuZes en het werven van sponsoren en donateurs is een bedrag opgehaald van maar liefst € 28.681,- !!! Dit bedrag komt volledig ten goede aan het Koningin Wilhelmina Fonds die dit zal gebruiken voor onderzoek naar kanker.
Wij zijn heel trots op dit bedrag en willen iedereen bedanken die een bijdrage geleverd heeft in welke vorm dan ook.
Hoewel deze Special Edition een enorm goed gevoel achterlaat, kijken we ook al uit naar volgend jaar. Dan hopen we als volledig team wel de echte berg op te kunnen.
Brigitte’s Heroes houdt hier dus niet op en zal zich blijven inzetten voor de strijd tegen kanker.
Veel gezondheid, lieve groet,
Melvin

Heroes van Brigitte's Heroes houden alternatieve invullen van de Special Edition Alpe d'HuZes 2020

Op donderdag 4 juni stond Alpe d’HuZes 2020 gepland. De 15e editie van Alpe d’HuZes waaraan wij als team Brigitte’s Heroes mee zouden doen. Doel is om in het kader van “Opgeven is geen optie” met Brigitte in gedachten de berg Alpe d’Huez meerdere keren te beklimmen. De beklimmingen zouden we zowel lopend als fietsend doen.
Naast een eerbetoon aan Brigitte en het tonen van respect voor iedereen die te maken heeft met de afschuwelijke ziekte kanker, hoopten we ook zoveel mogelijk geld op te halen voor het KWF. Geld dat het KWF benut voor onderzoek naar en de strijd tegen kanker. Door dit onderzoek kan in de toekomst hopelijk bereikt worden dat deze vreselijke ziekte uit de wereld verdwijnt. Jaarlijks sterven ruim 40.000 Nederlanders aan kanker en één op de drie mensen krijgt met kanker te maken.
Helaas, maar ook begrijpelijk is de editie van 2020 geannuleerd vanwege de uitbraak van het coronavirus. Een virus wat ook enorme gevolgen heeft voor de mensen die getroffen zijn door kanker.
Brigitte’s Heroes zal nu volgend jaar, 3 juni 2021, meedoen aan Alpe d’HuZes en het komend jaar benutten om d.m.v. diverse acties nog meer geld in te zamelen voor het KWF. Op dit moment heeft het team van Brigitte’s Heroes ruim € 26.500, - ontvangen aan donaties. Iets waar wij iedereen enorm dankbaar voor zijn!
Echter wij, Skip, Ole en ikzelf willen niet tot volgende jaar wachten om ons fysiek in te zetten voor Alpe d’HuZes. In nagedachtenis aan onze lieve mama en vrouw zullen wij op donderdag 4 juni de afstand van zes beklimmingen (en retour), in totaal 164,4 km, in drie etappes afleggen. Na het ontsteken van speciale Alpe d’HuZes kaarsen stap ik in de ochtend op de fiets om ongeveer 110 km te fietsen. Vervolgens fietst Ole samen met mij in de middag ruim 41 km en tenslotte wandelen Skip en ikzelf 13,7 km. De afzonderlijke routes gaan langs voor ons plaatsen waar we goede herinneringen aan bewaren.
Met onze invulling van de Special Edition Alpe d’HuZes 2020 willen we ook onze sponsoren en donateurs bedanken en een hart onder de riem steken. De meeste zijn hard getroffen door alle maatregelen tegen het coronavirus. Voor hen heeft de slogan “Opgeven is geen optie” een hele andere dimensie gekregen. Daarom zijn we blij dat we de Special Edition Alpe d’HuZes 2020 kunnen doen in de speciale Alpe d’HuZes 2020 kleding. De officiële Brigitte’s Heroes teamkleding die mede mogelijk gemaakt is door onze sponsoren en voorzien is van hun logo.
Het is mogelijk om vanuit Alpe d’HuZes op 4 juni ook een kaars te laten branden voor een dierbare. Dit is kan via de site (https://www.opgevenisgeenoptie.nl/kaarsen). Uiteraard is het ook mogelijk om te doneren via:
www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/SkipBlok/alpe-dhuzes-2020
www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/OleBlok/alpe-dhuzes-2020
Want hoe mooi zou het zijn als we ook een vaccin tegen kanker vinden?

Brigitte Heroes bij Hart van Nederland vanwege uitstel Alpe d'HuZes 2020

Gisteravond heeft de organisatie van Alpe d’HuZes bekend gemaakt dat de 15e editie verschoven wordt naar 3 juni 2021. Dit door het coronavirus en alle maatregelen die tegen verdere verspreiding genomen zijn en worden. Een begrijpelijk en te verwachte besluit.
N.a.v. een eerder item over Brigitte’s Heroes, wat in januari door Hart van Nederland is uitgezonden, heeft SBS contact met mij opgenomen. Zij wilde graag weten wat uitstel voor Brigitte’s Heroes betekende.
Het interview en de sfeerbeelden zijn in de loop van de ochtend opgenomen en zullen vanavond bij Hart van Nederland (22:30) worden uitgezonden.
Uiteraard gaat Brigitte’s Heroes door en meedoen in 2021. Op dit moment hebben we door o.a. donaties, acties en sponsoring ruim € 26.000,- opgehaald voor het KWF. Onze teller blijft doorlopen tot na de deelname op 3 juni 2021.
Wij stoppen dus niet en zien dit ook als kans om nog veel meer geld op te halen. Als het corona virus bestreden is en we wat meer gezonde vrijheden hebben, zullen we enkele leuke sponsoracties in gang zetten.
Namens Brigitte’s Heroes wens ik iedereen veel sterkte, niet alleen voor alle mensen die naast de onzekerheden door het coronavirus, ook leven met kanker. Voor hem gaan we ons t/m Alpe d’HuZes 2021 inzetten voor de strijd naar een kankervrije wereld.
Groet,
Melvin

Imming Bike sponsort Brigitte's Heroes met fiets voor Ole

Imming Bikes sponsort Brigitte’s Heroes met fiets voor Ole
Immingbikes uit Egmond Binnen (http://www.immingbikes.nl/) sponsort Brigitte’s Heroes met een speciaal voor Ole gemaakte fietst.
Immingbikes is een fietsenzaak die zich onderscheidt door fietsen naar smaak en wens op te bouwen. Er is keuze uit onze eigen private label Imming of ons Italiaanse merk De Rosa, beide merken werken met een los frame als basis. Hierna kun je zelf je eigen keuze maken met de groep, wielen, stuur enz.
De op maat gemaakte fiets is voorzien van een bergverzet en schijfremmen om soepel omhoog en veilig naar beneden te kunnen. Ole is heel erg blij met zijn fiets en het team van Brigitte’s Heroes met deze sponsoring. De komende maanden zal Ole zich dus goed kunnen voorbereiden op Alpe d”HuZes.
Skip, die tijdens Alpe d’HuZes tweemaal wandelend de berg op zal gaan wordt hiervoor gesponsord met schoenen door Oosterbaan Orthopedische schoentechniek uit Alkmaar (www.oosterbaanalkmaar.nl). Ook hier zijn wij enorm blij mee.
Uiteraard kunt u ons ook steunen in de strijd voor een kankervrije wereld. Dit kan door te doneren op:
www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/SkipBlok/alpe-dhuzes-2020
www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/OleBlok/alpe-dhuzes-2020

Valentijnsactie Brigitte's Heroes groot succes

Dat er veel liefde was in de Egmonden was natuurlijk wel bekend maar dat de Valentijns actie van Brigitte’s Heroes bijna € 250,- op zou leveren had niemand verwacht.
De drie deelnemende bedrijven: Boek & Kantoorboekhandel Dekker & Dekker (www.boekhandeldekker.nl) uit Egmond aan Zee, bloemenwinkel MultiFlora Egmond (https://multifloraegmond.nl/) uit Egmond aan Zee en bloembinderij & Tuincentrum Nelis Baltus (https://nelisbaltus.nl) uit Egmond Binnen hadden veel extra aanloop naar aanleiding van hun deelname aan de speciale Valentijns actie met dus een geweldig resultaat.
Het team van Brigitte’s Heroes wil de drie bedrijven voor hun bijdrage aan de Valentijns actie.

Vriendinnen van Brigitte's Heroes verkopen goed op rommelmarkt in Alkmaar

De vriendinnen van Bigitte's Heroes hebben vandaag op de rommelmarkt, die gehouden werd op de Wielerbaan van Alkmaar, uitstekend verkocht.
De bonte verzameling spullen bestaande uit o.a. kleding, spelletjes en sierraden waren goed voor een omzet van ruim € 600,-.
De meiden hebben zowel in de voorbereiding als in de uitvoering van de rommelmarkt onwijs hun best gedaan. Voor het speciale doel stelde de organisatie, stichting rommelmarkt Egmond, twee kramen beschikbaar.
Gezien het succes, de hoeveelheid nog beschikbare spullen en het enthousiasme hebben de vriendinnen het plan opgevat om deze actie op een nog nader te bepalen moment te herhalen.
Meiden bedankt !

Valentijnsactie Brigitte's Heroes in Dorpsgenoten

Valentijnsactie Brigitte’s Heroes in Dorpsgenoten.
In de deze week verschenen Dorpsgenoten (nr: 777) staat een leuk, door Pauline de Vries, geschreven stukje over de Valentijnsactie van Brigitte’s Heroes. Een kopie van het stukje is te zien bij dit bericht.
Brigitte’s Heroes stimuleert dus iedereen om een Valentijnskaart en/of bloem(en) te sturen of geven, uiteraard gekocht bij de deelnemende bedrijven. Dit hoeft natuurlijk niet alleen voor iemand te zijn op wie je heimelijk verliefd bent, maar kan natuurlijk ook om een hele andere reden.
Mocht je toch geen kaart of bloem(en) willen kopen of sturen maar wil je Brigitte’s Heroes in het kader van de Valentijns gedachte toch een warm hart toedragen kan je altijd doneren op:
www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/SkipBlok/alpe-dhuzes-2020
www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/OleBlok/alpe-dhuzes-2020
Aankomende zondag (16-02-2020) staan de vriendinnen van Brigitte’s Heroes op de rommelmarkt in de Wielerbaan van Alkmaar. Ook daarvan gaat de opbrengst naar het goede doel.

Egmondse bedrijven steunen Brigitte’s Heroes met Valentijns actie.

Boek & Kantoorboekhandel Dekker & Dekker, Bloemenwinkel MultiFlora Egmond en Bloembinderij & Tuincentrum Nelis Baltus steunen Brigitte’s Heroes met een speciale Valentijns actie.
Boek & Kantoorboekhandel Dekker & Dekker (www.boekhandeldekker.nl) uit Egmond aan Zee steunt Brigitte’s Heroes door per verkochte Valentijnskaart een bedrag te doneren. Bloemenwinkel MultiFlora Egmond (https://multifloraegmond.nl/) uit Egmond aan Zee en Bloembinderij & Tuincentrum Nelis Baltus (https://nelisbaltus.nl) uit Egmond Binnen doneren een bedrag per verkochte Valentijns bloem(en). Deze actie waar Brigitte’s Heroes de deelnemende bedrijven erg dankbaar voor is loopt van zaterdag 08-02-2020 t/m vrijdag 14-02-2020.
Brigitte’s Heroes stimuleert dus iedereen om een Valentijnskaart en/of bloem(en) te sturen of geven, uiteraard gekocht bij de deelnemende bedrijven. Dit hoeft natuurlijk niet alleen voor iemand te zijn op wie je heimelijk verliefd bent, maar kan natuurlijk ook om een hele andere reden.
Mocht je toch geen kaart of bloem(en) willen kopen of sturen maar wil je Brigitte’s Heroes in het kader van de Valentijns gedachte toch een warm hart toedragen kan je altijd doneren op:
www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/SkipBlok/alpe-dhuzes-2020
www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/OleBlok/alpe-dhuzes-2020
Fijne Valentijnsdag,
Melvin
P.S. Op zondag 16 februari staat Brigitte’s Heroes op de Rommelmarkt in de Wielerbaan van Alkmaar

De 16 donateurs die op het shirt van Brigitte's Heroes komen zijn bekend !

De 16 donateurs die op het officiële Alpe d’HuZes van Brigitte’s Heroes komen zijn bekend. Deze donateurs zijn:
- Pronk Kappers
- Villa Lilla Kinderopvang
- Blinkink
- Langedijk Vastgoedontwikkeling
http://www.langedijkvastgoed.nl/
- Raymond Blok Fysiotherapie
https://www.blok-fysiotherapie.nl/
- Wesseling Installaties
https://www.wesselingh-installaties.nl/
- Hotel Zuiderduin
- MG Visser Elektrotechniek & Noordwest 8 Security
http://www.noordwest8security.nl/
- Strandpaviljoen De Zilvermeeuw
- Bike Shop Egmond
- Ciropack verpakkingen en verpakkingsmaterialen
- IJssalon Pravisani
https://www.facebook.com/IJssalon-Pravisani-1469762106602575/
- Gotik PM Projectmanagement in de civiele techniek
- Zonneveld Allround Service & Montage
https://www.zonneveldmontage.nl
- Strandpaviljoen De Uitkijk
https://strandpaviljoendeuitkijk.nl/
- Sportcafé Egmond aan Zee
In de strijd tegen kanker zijn we uiteraard op zoek naar nog veel meer donateurs en sponsoren. Deze verschrikkelijke ziekte moet bestreden worden.
Hoewel de logo’s voor de shirts al bekend zijn, zijn wij op zoek naar meer bedrijven die ons willen sponseren. Ook hier zetten we uiteraard een tegenprestatie tegenover. Hiervoor kan je contact opnemen met ondergetekende.
Buiten de donatiewerving zal Brigitte Heroes ook op 16 februari op de rommelmarkt staan in de Wielerbaan van Alkmaar. Op zaterdag 11 April is een benefiet zaalvoetbaltoernooi gepland in Sporthal de Watertoren met medewerking van Sportcafé Egmond. Geïnteresseerde teams kunnen zich hiervoor al inschrijven (reactie via facebook).
Uiteraard staan wij open voor meer goede ideeën om tot een maximaal bedrag te komen ter bestrijding van kanker.
Sportieve groet,
Melvin

Zeer succesvolle presentatie van Brigitte's Heroes tijdens Sportweekend Egmond

Tijdens het afgelopen sportweekend van Egmond heeft Brigitte’s Heroes zich nadrukkelijk gepresenteerd.
Na de opnames van Hart van Nederland op vrijdagmiddag werden op vrijdagavond Ole en Melvin geïnterviewd door de lokale radio; radio80. Tijdens dit uitgebreide interview werd stilgestaan bij het Alpe d’Huzes, de reden van het meedoen en het te bereiken doen.
Op zaterdag verscheen Ole (10) om 12:35 aan de start van zijn strandrace. Speciaal voor Ole was er een camera ploeg van SBS6 gekomen om hem bij de start te filmen. Hij vertrok met windkracht 7 in de rug met een snelheid van 45 km/h naar Bergen aan Zee. Op de terugweg deed hij veel kopwerk van een groepje van 8 en ging het een stuk minder snel. Uiteindelijk wist hij de meeste van deze plakkers achter zich te laten en werd hij 9e (van de 35) in de categorie 11/12. Hij fietste de 11 km in 35 minuten en 52 seconden.
Zaterdagavond werd bij Hart van Nederland een uitgebreide rapportage uitgezonden over Brigitte’s Heroes.
Zondag verscheen een groot deel van het Brigitte’s Heroes team aan de start van de Kwart Marathon van Egmond. Skip, Robin, Esther, Paulien en Melvin gingen van start op de 10,5 km ondersteund door Peel, Sean, Jeroen en Mark die ook in het originele Brigitte’s Heroes shirt aan de start verschenen.
Ondanks de enorme tegenwind (opnieuw windkracht 7) wisten alle Heroes de finish ongeschonden te halen en gingen Skip en Robin op een emotionele manier over de finish. Direct na de finish werd Skip live geïnterviewd door RTV80 wat door veel mensen bekeken is. Ook dit interview maakte veel indruk.
De sportieve prestaties en de inzet voor Brigitte’s Heroes heeft ook bij de verenigingen van Skip en Ole indruk gemaakt. Zowel bij AV Trias (Skip) (http://avtrias.nl/av-trias-junior-skip-blok-loopt-kwart-marathon-van-egmond-en-eert-overleden-moeder/) als bij WVAlcmaria-victrix (Ole) (http://www.alcmaria-victrix.nl/2020/01/11/alcmaria-victrix-in-het-nieuws-ole-blok-fietst-alpe-dhuzes/) werd uitgebreid aandacht geschonken aan deze prestaties.

Reportage van Brigitte's Heroes bij Hart van Nederland

Reportage van Brigitte's Heroes bij Hart van Nederland (11-01-2020)
Klik op link om reportage te bekijken.

Jonge Heroes geinterviewd door Hart van Nederland

De Jonge Heroes, Skip en Ole Blok, zijn vrijdag 10 januari geinterviewd in het kader van het Egmondse Sportweekend. Tijdens dit weekend is op zaterdag de strandrace Egmond Pier Egmond en op zondag de Egmond Halve Marthon.
Ole gaat op zaterdag fietsen en Skip op zondag 10,5 km hardlopen. Beide mannen doen dit in het kader van Alpe d"HuZes.
Na het maken van enkele actiebeelden werd eerst Melvin geinterviewd en vervolgens werden actie beelden geschoten van Skip en Ole. Hierna volgde het interview met de twee mannen die dit zeer bekwaam deden.
Tenslotte werden er nog opnames gemaakt bij Bikeshop Egmond waar de fiets van Ole werd schoongespoten. De volgende dag kwam een cameraploeg terug om beelden te maken van de start van Ole.

Fietsen en lopen voor Brigitte's Heroes. Sponsor en win een origineel T-Shirt

Komende weekend zullen de teamleden van Brigitte’s Heroes zich gaan inzetten voor het goede doel; een kanker vrije wereld. Ole fietst op zaterdag voor de tweede keer de Bike Shop Egmond jeugd Strandrace. Net als vorig jaar doet hij het ook dit weer speciaal voor mama.
Deze jeugd variant op de strandrace Egmond Pier Egmond start om 12:30 bij bad Noord (Strandpaviljoen de Zeester) en gaat naar Bergen aan Zee (11 km) en weer terug. Ole fietst met stuurbord nummer 7200 in rode WV Alcmaria Victrix kleding. Uiteraard zal het Brigitte’s Heroes team hem en alle andere deelnemertjes hartstochtelijk aanmoedigen.
U kunt Ole voor deze wedstrijd sponsoren door te doneren op de site (www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/OleBlok/alpe-dhuzes-2020) als u hierbij de te verwachte eindtijd in minuten aangeeft (b.v. 60 minuten) maakt u kans op het originele Brigitte’s Heroes T-Shirt.
Op zondag loopt Skip (startnr. 25961) samen met zijn nichtje Robin Langedijk de Kwart Marathon. In navolging van Skip en Robin hebben ook andere Brigitte’s Heroes teamleden aangegeven de Kwart Marathon te gaan lopen. Zij starten allemaal om 10:44 en lopen in originele Brigitte’s Heroes T-Shirts, Ze zullen uiterlijk om 12:20 finishen op de Zeeweg ter hoogte van Hotel Zuiderduin.
U kunt Skip voor deze wedstrijd sponsoren door te doneren op de site (www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/SkipBlok/alpe-dhuzes-2020) als u hierbij de te verwachte eindtijd in minuten aangeeft (b.v. 60 minuten) maakt u kans op het originele Brigitte”s Heroes T-Shirt.
Alle duizenden deelnemers van zaterdag en zondag wordt veel succes en support toegewenst.
Sportieve groet,
Melvin

Team Brigitte's Heroes compleet

Het Team Brigitte's Heroes is compleet. Als laatste is Rens de Lalaijne toegevoegd aan het team. Rens is een vriendje van Skip en zal samen met hem de berg op wandelen.
Skip Blok (oudste zoon van Brigitte); Meerdere malen wandelen
Ole Blok (jongste zoon van Brigitte); Fietsen
Rens de Lalaijne (vriendje van Skip); Wandelen)
Dennis Langedijk (Broer van Brigitte); Meerdere malen fietsen
Robin Langedijk (Nichtje van Brigitte); Wandelen
Tiny Langedijk (Moeder van Brigitte); Wandelen
Pauliene Abcouwe-Stam (Vriendin van Brigitte); Wandelen
Tamar Grahmbeek (Vriendin van Brigitte); Wandelen
Esther Pronk (Vriendin van Brigitte); Wandelen
Melvin Blok (Partner van Brigitte); Meerdere malen fietsen ook samen met met Ole.
Ook is er door JJ design een logo ontwikkeld en een flyer welke binnenkort zal verschijnen. Volgende week, 11 en 12 januari, tijdens de strandrace Egmond Pier Egmond en de Halve Marathon van Egmond zullen er diverse sponsor acties zijn t.b.v. ons Alpe d'HuZes team Brigitte's Heroes.
Lieve groet,
Melvin

Opgeven is geen optie

Het is de laatste week rustig geweest op het blog maar achter de schermen wordt er druk gewerkt aan de vorming van het team, regelen van de randvoorwaarden en nog belangrijker de acties om donateurs te werven.
Begin volgend jaar zal hierover meer op het blog verschijnen.
De jaarwisseling zal emotioneel zijn. Vorig jaar waren we nog met z'n vieren, wetende hoe erg de situatie was, met in het achterhoofd het onvermijdelijke.
Nu zijn we met d'n drieen en hebben we een verschrikkelijk jaar achter de rug. Hoewel dit voor Brigtte nog veel erger was & is. We putten kracht uit de strijd van Brigitte met het beeld dat ze niet opgaf en tot op het laatst ook niet van opgeven wilde weten, ze wilde zo graag bij ons blijven en wij ook bij haar.
Met volle inzet gaan wij voor een maximaal bedrag voor het KWF. Door haar verhaal, tegenslagen en strijd onder de aandacht te brengen hopen we andere mensen te kunnen helpen. Zij heeft haar strijd verloren maar wij zetten hem in haar naam voort.
Lieve groet,
Melvin

Wandelen en fietsen voor mama

Vandaag, 22-12-2019, fietste Ole zijn laatste wedstrijd van de ATB Top Noord Holland 2019, hij eindigde ondanks val op een verdienstelijke achtste plaats.
Helaas was mama er niet meer bij. Tijdens zijn eerste wedstrijd van dit seizoen in oktober was zijn grootste supporter, mama, wel aanwezig. Het bleek uiteindelijk de laatste keer te zijn. Ze was enorm trots op Ole die op de tweede plaatst eindigde.
Op 4 juni 2020 doet Ole mee aan Alpe d’Huzes. Hij zal de berg op fietsen terwijl broer Skip de berg op gaat wandelen. Ze willen zoveel mogelijk geld ophalen voor onderzoek ter bestrijding van kanker.
Steun Skip en Ole via:
(www.opgevenisgeenoptie.nl/fundrai…/SkipBlok/alpe-dhuzes-2020) of
(www.opgevenisgeenoptie.nl/fundrais…/OleBlok/alpe-dhuzes-2020)
Zodat de verschrikkelijke ziekte kanker bestreden kan worden en andere kinderen wel aangemoedigd kunnen worden door hun trotse mama.
Lieve groet,
Melvin, Skip & Ole

Men moet niet zeggen dat het goed is
Men moet niet zeggen dat het goed zo is, want opgeven is geen optie.
In december vorig jaar, vlak voor Kerst, werd bij onze lieve Brigitte en lieve mama baarmoederhalskanker en borstkanker geconstateerd. De baarmoederhalskanker was uitgezaaid en vanaf het begin was duidelijk dat ze niet meer kon genezen. Kerst en Oud en Nieuw waren dan ook zeer emotioneel.
De diverse behandelingen bleken niet aan te slaan en na elke tegenslag volgde een nieuwe tegenslag. Al snel waren er geen behandelopties meer. Bij baarmoederhalskanker zijn er slechts een beperkt aantal behandelmethoden. Omdat ze los van de baarmoederhalskanker ook borstkanker had (iets wat zeer zeldzaam is) mocht ze ook niet meedoen aan diverse experimentele onderzoeken.
Op eigen initiatief heeft ze het DNA-profiel van de tumor laten onderzoeken. Hierin bleek een kanker gerelateerde afwijking te zitten. Voor deze afwijking was een medicijn in ontwikkeling wat de levensverwachting kon verlengen.
Helaas ging haar gezondheid dusdanig achteruit dat ze niet meer de mogelijkheid heeft gehad dit medicijn te proberen en is ze op 9 november op 51-jarige leeftijd veel te vroeg overleden.
Brigitte wilde niet sterven en heeft alles geprobeerd om de ziekte te stoppen. Ze heeft enorm veel pijn gehad, was erg beperkt in haar functioneren maar voor haar was opgeven geen optie.
Hoewel de ontwikkelingen in de medische wetenschap snel gaan is Brigitte ingehaald door de tijd. Voor uitgezaaide baarmoederhalskanker zijn nog niet heel veel behandelmethoden. Het analyseren van het DNA-profiel van tumoren is ook nog in ontwikkeling. Kerst en Oud en Nieuw zijn voor ons vanaf nu dus zeer beladen en emotioneel.
Omdat Brigitte ons heeft laten zien dat opgeven geen optie is en er nog veel onderzoek naar kanker (voor ons specifiek naar baarmoederhalskanker en DNA-analyse) nodig is. Doen wij als team “Brigitte’s Heroes” mee aan Alpe d’Huzes 2020. Wij willen hiermee geld inzamelen voor het KWF Kankerbestrijding om onderzoek te doen tot het voorkomen van kanker en levens te redden.
Op 4 juni 2020 starten we om 04:30 door wandelend en fietsend als team Brigitte's Heroes de Alpe d’Huez op te gaan. Skip (12 jaar) wandelend, Ole (10 jaar) en Melvin fietsend. Om hiervoor geld in te zamelen zoeken wij donateurs, u kunt dit worden door een donatie uit te brengen op:
(www.opgevenisgeenoptie.nl/fundrai…/SkipBlok/alpe-dhuzes-2020) of (www.opgevenisgeenoptie.nl/fundrais…/OleBlok/alpe-dhuzes-2020)
Door te doneren draagt ook u bij aan het voorkomen van het leed wat kanker veroorzaakt bij patiënten, familieleden en vrienden. Leed waar wij als nabestaanden helaas dagelijks mee geconfronteerd worden.
Lieve groet,
Melvin

17 December 2018
17 December 2018 is een zwarte dag voor Brigitte en ons allemaal. Op die datum, nu precies een jaar geleden, werd bekend hoe slecht ze er aan toe was.
Uitgezaaide baarmoederhalskanker. Uitgezaaid naar de botten en de lymfe. Los hiervan ook borstkanker. Genezen was niet meer mogelijk, de behandeling zou gericht worden op het beheersbaar krijgen van de kanker.
Door de tumor in de baarmoeder had ze op deze dag enorme bloedingen en had veel bloed verloren. Voordat de chemokuur kon starten moest ze eerst bestraald worden maar dit was pas mogelijk na een bloedtransfusie. Uiteindelijk kreeg ze vier zakjes bloed,......
Al met al vandaag dus een kut dag. Zelf maar gaan fietsen in het kader van 04-06-20 en tot nieuwe ideeen van sponsorwerving gekomen. Fietsen genereerd namelijk ook een leeg hoofd.

Verklaring streefbedrag
Het streefbedrag van het team is € 18.968,-. Dit bedrag is gebaseerd op de geboortedatum van Brigitte 18-09-1968.
Op dit moment bestaat het team nog uit drie deelnemers, Skip, Ole & Melvin. De individuele doelen zijn ook gebaseerd op de geboortedatums.

Officiele start donatie werving
Vandaag 14-12-2019 precies vijf weken na het overlijden van Brigitte zijn we officieel gestart met het werven van donaties.
Het zijn beladen tijden. Op 15 december 2012 kreeg ikzelf een herseninfarct en vorig jaar op 17 december werd bekend hoe erg Brigitte er aan toe was. Dit alles neemt niet weg om ons doel te behalen, hard te gaan trainen en op 4 juni 2020 voor Brigitte Alpe d'Huez te beklimmen.
Thank you to our Sponsors

€147
Gotik-pm Bv

€106
Michiel Brouwer
Heel veel sterkte Melvin ! Bewonderenswaardig dat je dit doet met je zoons. Hou vol! Groeten Michiel, Daphne en Pleun

€10
Corina Van Amstel
Zet hem op Skip

€250
Tiny Langedijk
Dikke Knuffel Oma Tiny

€25
Petra Van Leeuwen
Hoi Skip, wat goed dat je meedoet! Mama is zoooo trots op jou! Zet hem op kanjer!

€26
Juf Judith, Martin, Ruben En Annemiek Belleman
Wat knap van jullie! Wij doen mee!

€26
Dennis En Marleen
Vanuit de wens van Bettina van de Reep, als steun voor alle die deze strijd vol overgave aangaan!

€26
Familie Bras
Zet hem op allemaal. Deze donatie doen we op verzoek van Bettina Vd Reep. Ter nagedachtenis aan haar en natuurlijk aan Brigitte. Go for it💪

€26
Bart Ijssennagger
Heel veel sterkte !!

€50
Fam. Ranzijn
Heel veel succes

€26
Luuk Tervoort
Super dat jullie dit gaan doen! Succes!

€15
Yvonne Klaver
Wat goed dat jullie dit doen. Heel veel succes!

€324
Vriendinnen Van Brigitte
Lieve Skip, dit is van de vriendinnen van je lieve moeder; de helft van de opbrengst van de rommelmarkt. Heel veel succes in Frankrijk!! Dikke knuffel van ons!

€106
John Twisk
Veel succes Brigittes heroes !!! Super dat jullie dit doen John Twisk ( neef van Brigitte )

€5
Paul Van De Reep
Veel succes met lopen Skip!

€106
Anonymous

€15
Jaap En Danielle

€50
Richard Spit
Heel veel succes met Alpe d'Huzes!

€20
Anne-marie Mauritz
We geven dit heel graag aan jullie.

€30
Paul Oudhuis
Zet ‘m Ole, Skip, Robin en Melvin!!

€26
Coby/bart Walgemoed
Tiny, doe je best. Succes.

€50
Theo Laan
Heel veel succes Ole

€26
Ilonka Hofland
Lieve familie Blok, Super balen dat jullie niet naar Frankrijk konden afreizen maar de prestatie in de Duinen is er niet minder om. Sowieso super knap dat jullie dit met elkaar doen. Klasse! Verder gun ik jullie nog heel veel lichtpuntjes! Groetjes Ilonka (collega van Melvin)

€26
D. En D.m Jonker
Heel veel succes Skip je kan het.

€26
Anne Van Duin

€15
Esther Oostrom
Onwijs veel succes zaterdag en op de Alpe D' Huez Ole!

€147
Gotik-pm Bv
Ole zet hem op, we weten zeker dat je het gaat lukken!!!

€50
Erwin En Lia Hoetjes-belleman
Lieve Ole, wat ben jij een held dat je dit gaat doen samen met papa, Skip en je oom Dennis Wat zal mama trots op jullie zijn! Heel veel succes samen ! Liefs en groetjes uit Huize Hoetjes De buurtjes van oma Tiny Erwin en Lia

€26
Dick De Winter
Veel succes Esther, echt super.

€66
Kelly Rodrigus
Lieve Skip, geweldig dat je dit gaat doen! Ik ben supertrots op jullie! Heel veel succes met trainen en de klim! Veel liefs, Kelly, Charlie en Marcio

€26
Michel De Groot

€50
Familie Rotteveel-vrouwe
Zet hem op Ole, je kan het!

€50
Martijn
Alle Brigitte's heroes: sterkte en véél succes.

€15
Fam. Castricum
Trots op jullie! Zet m op! Ben & Maaike

€26
Wim & Denise
Zet hem op, we steunen jullie!

€250
Imming Bikes
Veel Succes en het gaat je zeker lukken !

€26
Marco Prins
Melvin, wij zijn ontzettend trots dat jij en je zonen deze stap maakt. Hopelijk helpt de bijdrage om oplossingen voor deze ziekte te vinden. In ieder geval is dit het iets wat jullie moeten doen, sterkte en kop op. Groetjes Marco en Jolijn

€250
Strandpaviljoen De Uitkijk
Zet hem op ! Strandpaviljoen de Uitkijk - Egmond aan zee

€50
Anonymous
Lieve Melvin, wat mooi en stoer om dit samen met jouw jongens te doen. We zullen aan jullie denken. Liefs Rick en Marijtje

€50
Mechteld Lind

€106
Marit Kyriakides Grahmbeek
Lieve Zus! Prachtig initiatief!! Heel veel succes!!!

€26
Willem De Groot
Heel veel succes!

€20
Carla Zuurbier
Skip, wat fantastisch dat jullie dit gaan doen. Heel veel succes.

€10
Sharon Admiraal
Pol, topper! Zet m op, super dapper!

€26
Tanja Jelle En Xander Niklas.
Jullie kunnen het.

€10
Coen En Helen Van Der Veer
Knap Tam! S6 met trainen!

€106
Magda Van Den Broek
Ter na gedachtenis aan Bettina v d Reep

€15
Anonymous

€50
Pierre Ruiter
Succes!!

€50
Fred/agaath Barnhoorn/passet
Heel veel succes !!!

€26
B Walta

€100
Ome Jorg En Tante Chantal
Lieve Rens, wat stoer dat je dit gaat doen! Het zal bijzonder en indrukwekkend zijn op de Alpe, veel succes!! Jorg, Chantal, Kayleigh en Quinten

€26
Skip Blok
Schatje😘

€26
Irma Tervoort
Zo stoer, wat zal ze trots zijn op haar mannen.

€66
Gerard Bos
Beste Skip, Heel goed dat je deze actie hebt gedaan . Top!!

€10
Anonymous
Heel veel succes, toffe actie!

€100
Els Prinse
Veel succes jongens!

€15
Hans En Carola Bruinenberg
Heel veel succes...en top dat jullie dit als gezin gaan ondernemen!!!!

€15
Tino
Succes Paulien, mooi om dit voor je vriendin te doen 💪🏻

€8
Anonymous
Hey Skip, Wat dapper dat jij bergen gaat verzetten om de alpe dhu zes te trotseren. Wandelend fietsend desnoods kruipend om je moeder te gedenken. Ik doneer dit bedrag ook aan je vader en aan Ole. Ik wens je heel veel kracht en sterkte toe on jouw leven zonder jouw moeder. Groetjes van Suus Wesseling Ik heb jouw begin periode als baby en dreumes zijn van dichtbij mee mogen maken op de Villa.

€26
Jan En Lara De Laleijne
Melvin, we steunen je graag met deze actie. Er moet meer onderzoek gedaan worden, zodat in de toekomst niemand meer de strijd verliest...

€20
Mark Twisk

€25
Harry En Marga Ketzer Ketzer
Wat een mooi doel om je in te spannen. Voor allemaal heel veel succes. Brigitte volgt jullie van boven

€40
Ron, Tam, Kick & Khee
Skip, zo supergoed dat je de berg op gaat lopen. Je bent nog sterker dan je denkt. Echt heel stoer en wat een prachtig doel!

€10
Ellen Vessies

€15
Dekker & Dekker
Je kan het Skip !

€66
Suzanne Bakker
Dat de wens uit mag komen😘

€250
Langedijk Vastgoed
Forza Skip!

€10
Paula Peemen
Heel veel succes Pol! 👊

€26
Anniek Merkuur
Succes Pol kus Anniek

€26
Sharon Van Der Zee
Lieve skip Wat zijn wij trots op jou!!!! Heel erg knap van je heel veel succes veel liefs van Sharon Lucas Bram en may

€75
Nico Kemps
Succes

€26
Eva En Jesse
Succes Skip!

€26
Anonymous
Succes mannen

€100
Inge Klaassen
Super dat jij dit met Skip en je vader doet. Veel succes met de actie en de uitvoering op de Alpe d'Huzes. Jullie zijn echte helden

€26
Martin De Mug Stam

€5
Marieke Kuilman

€66
Evert, Marieke, Maartje En Koen Visser
Wat een topper ben jij Rens dat jij meedoet! We hebben daar veel respect voor. Veel succes!

€250
Kinderdagopvang Villa Lilla
Lieve Skip, wat een kanjer ben jij! Jij hebt bij ons op het kinderdagverblijf gezeten als klein jochie en daarom willen wij jullie heel graag sponsoren.

€10
Anonymous

€15
Natasja
Lieve Melvin, Skip en Ole. Wat zal Brigitte trots op jullie zijn mannen! Natuurlijk steunen wij jullie !! Heel veel succes!!! Zet m op me het fietsen en Skip met het lopen. Een dikke knuffel aan jullie kanjers ❤️

€15
Anita Jonker
Lieve Pol, doe je best... succes!!!

€26
Marjette Baltus
Lieve Robin, ben zo trots op jou en je ❤️Van goud! Je bent een topper! Veel succes en dikke kussen tante Jet, Bas & Saar

€15
Esther Oostrom
Onwijs veel succes zondag en op de Alpe D' Huez Skip!

€10
Anonymous

€500
Pronk Kappers
Veel succes met deze prachtige beklimming!

€10
Daan Mooij
Beste Ole, Ook jij heel veel sterkte gewenst en super veel respect voor jullie dat jullie dit doen. Zet me op!

€10
Angelica Baltus Namens Paula Bakker
Paula Bakker heeft mij sit bedrag gedoneerd toen ik Egmond liep dat in t teken stond van Alpes d’huzes. Vandaag loop ik met m n vriendinnen en moeder van Brigitte een gedeelte van Alpes d’huzes niet in Frankrijk maar in Egmond

€25
Lisette Welp
Succes samen

€20
Remco En Esther Dekker
Beste Ole, Wat zijn we trots op jou. Zet hem op naar de top!

€20
Carla Gul Gul
Heel veel succes toppers!

€30
Werner
Toppers!

€26
Linda Van Rozendaal
Heel veel sterkte deze moeilijke tijd en succes op de berg!

€26
Janita Gravemaker
Sterkte samen

€20
Marian En Piet Zwaan
Er zijn geen woorden voor het verdriet en leegte in het gezin van Melvin Graag helpen wij mee aan een stukje ondersteuning om deze vreselijke ziekte binnenkort te kunnen overwinnen

€15
Anonymous

€26
Ellen Van Den Heerik
Lieve skip, Heel veel succes! 💖 we zijn trots op je!

€500
Team Bike Shop Egmond
Wat zal ze trots zijn op haar mannen, familie en vrienden! Blij dat we er een beetje aan bij kunnen dragen!

€10
Anonymous

€10
Petra Oostenrijk
Veel succes!

€26
Els Beemsterboer
Super stoer Ole! Je moeder zou trots op je zijn!! Een warme groet van een collega van je moeder, Els Beemsterboer

€15
Sean Kraakman

€26
Esther
Hi Ole, geweldig dat jullie dit gaan doen! Wat zal mama trots zijn....❤️

€30
Carla En Anja De Wit En Stam
We zijn trots op jullie!!

€45
Anne Bruin
Heel veel succes Dennis!!! Supergoed doel, groetjes en heel veel succes Anne Bruin 🌸🍃👌

€26
Melvin Blok

€26
Joost Jaspars
Lieve Melvin, Skip & Ole!😘

€15
Cas Van De Velde
Hoi Ole, Ik wens je heel veel succes met het fietsen. Je bent een topper en ik steun je. Groetjes Cas

€10
Anita Leijen
Heel veel succes en sterkte!

€26
Angelica En Joost Brouwer
Topper! Geweldig dat jullie dit gaan doen. Mooie gedachte aan mama. Ik weet zeker dat ze mee kijkt en zo trots is😘

€10
Martin Stam
Succes Skip!

€50
Anonymous
Heel veel succes met deze queste ter nagedachtenis aan jouw vriendin! Groet Jo-Anne

€26
Cathy Zijlmans
Tiny, succes met de actie!

€106
Ruud Admiraal
Heel veel succes en met Brigitte in gedachte gaat het zeker lukken !

€10
Madelon Oud
Heel mooi gebaar! Zet em op! ♡

€26
Harry Trompert
Succes Paulien

€26
Anonymous

€26
Marcel En Hetty Van Diepen
Heel mooi doel! Veel succes!

€26
Margreet Beers
Skip, Ook voor jou geldt dat je leven voor altijd veranderd is. Het zou niet mogen gebeuren dat op jouw leeftijd je geen moeder meer hebt om alles mee te delen. Maar ook voor jou hoop ik dat er betere tijden komen. Heel veel succes met jullie fiets-/wandeltocht en koester de gedachte aan een fantastische moederin je hart.

€106
Michiel Brouwer
Skip, doe je best! Je moeder zou trots op je zijn. Groetjes, Michiel, Daphne en Pleun Brouwer uit Egmond aan Zee.

€50
Inge Langedijk

€26
Marielle Baltus
Ole , je bent een kanjer dat je dit doet ! Ik weet zeker dat mama super trots is op jullie !

€20
Hh Boerma
veel succes en zet hem op

€200
Anne Langedijk En Bernard Waardijk
Lieve Robin, Ga goed getraind en met veel enthousiasme de berg op. TOP!!!! Leuke foto met Tante Brigitte en Opa Cor. Met warme groet, Anne en Bernard

€20
Cornelis En Renate Wijn
Triest dat jullie dit nu al hebben moeten mee maken 😢Super veel succes en dat jullie het bedrag mogen halen xx Cornelis Renate Sander en sebastiaan

€50
Monique En Maurice Reinders

€20
Annika De Boer

€10
Anonymous

€26
Henk Talsma
Beste Melvin, Heeeeeel veel succes op de berg der bergen

€10
Miranda En Stephan
Jullie zijn kanjers, zet m op.

€26
Anonymous
Héél veel succes met jullie actie

€250
Barry Kraakman
Zet hem op ! Strandpaviljoen de Uitkijk - Egmond aan zee

€106
Caroline Abcouwer
Paulien,je bent een topper, weet zeker dat jij de top gaat halen.

€26
Toos En Dirk
Super initiatief, prachtig dat jullie dit doen. Succes!

€26
Paulien Abcouwer-stam
Lieve Melvin, Skip en Ole. Wat ben ik supertrots! Natuurlijk steun ik jullie.💪🏿

€19
Wouter Schavemaker
Wat mooi dat jullie dit gaan ondernemen. Ga ervoor! Succes!

€15
Fam. Castricum
Samen met papa en Skip naar de top! Julie zijn toppers! Heel veel succes. Kiki & Loa

€26
Rick En Petra
Veel succes Paulien ❤️

€10
Wendy Bonne-pepping
Lieve stoere Skip, Ik wens jou heel veel kracht toe en wat ben jij stoer om deze berg op te gaan met je broertje en papa met jou lieve mama in gedachten.

€10
Anita En Herbert
Wat goed dat je dit doet Rens. Heel veel succes en veel plezier. Groetjes van een collega van je moeder

€25
Anne Huisman (tata Steel)

€26
Jos Van Veelen

€26
Carla Jonker

€10
Marion Tromp
Dennis, super dat je dit doet. Heel veel succes!!!

€250
Tiny Langedijk
Dikke Knuffel Oma Tiny

€10
Eijlander

€35
Ramon Ooms
Zet m op! Deze donatie doen we uit naam van Fam. Vd Reep- Dekker. (Bettina 😘)

€50
Annabelle
Heel veel succes!

€10
Coen En Helen Van Der Veer
Knap Ole! S6 met trainen!

€15
Corina Van Amstel
Wat een mooi initiatief Melvin, zet hem op

€10
Darinka & Leo
Beste Skip, Heel veel succes met de voorbereidingen, mooie actie voor mama! Leo en Darinka

€26
Natasha Glass-terheggen
Goed dat jullie deze actie doen. Jullie moeder zou heel trots zijn. Dat er maar meer onderzoek kan worden gedaan!

€106
Anonymous
Wat zou ze trots zijn op jullie , jullie kunnen het

€50
Tonny Dekker

€10
Coen En Helen Van Der Veer
Knap Skip! S6 met trainen!

€40
Remco En Esther Dekker
Beste Melvin, Wat fantastisch dat je dit samen met je jongens doet. Wij willen jullie veel kracht en sterkte wensen daar . Op naar de top!

€10
Ilona De Ruijter

€20
Annemiek Schouten
Wat mooi dat jullie dit doen!! Succes !

€50
Erwin En Lia Hoetjes
Lieve Skip, Wat ben jij een held dat je dit gaat doen samen met papa en Ole en je oom Dennis Wat zal mama trots op jullie zijn! Heel veel succes samen! Liefs en groetjes uit Huize Hoetjes De buurtjes van oma Tiny Erwin en Lia

€66
Bart & Saskia
Goed bezig Dennis!

€25
Anonymous

€10
Cindy Admiraal
Je kan het!! Heel veel succes 💪🏻😘

€26
Trees Evertse
Succes met je actie

€26
Anonymous

€10
Anonymous
Ole, heel veel succes, mooie actie!

€5
Nikki Abcouwer
Toppertje!!!! Dikke kus

€26
Miranda Zwart
Heel erg veel succes met de uitdaging. Dat er maar veel geld gedoneerd mag worden

€20
Carla Zuurbier
Ole, Wat fantastisch dat jullie dit gaan doen. Heel veel succes.

€26
Trudy Hectors
You rock girl!!! Go for it!!!

€26
Debby Peerdeman
Succes lieve Esther!

€26
Noor En Fam Verberne Verberne
Toppers. Doen jullie prachtig mannen.

€25
Raymond En Sandra Oud
Ik doe deze donatie vanuit mijn allerliefste zusje Bettina ❤

€66
Marije Bosman
Go for it!!

€5
Natasja Gieling
Heel veel succes Rens! Super knap en dapper van je! Groetjes Natasja

€10
Jessie Tik
Heell veel sterkte en succes groetjes Jessie tik

€26
Nicolien Jongkind
Heel veel succes! Wat zal Brigitte trots zijn!

€75
Fysiotherapie Ronde De Egmonden
Ole, voor je mama die veel te vroeg is overleden en veel langer je moeder had moeten zijn.

€106
Nic Oud
succes

€20
Jaap Koopman
zo mooi wat jullie doen!!!! zo trots op ons nichtje Paulien Heel veel succes!!!!!

€26
Koos Van Leeuwen
Succes topper, je kan het !

€50
Silvia, Patrick & Tessa
Super dat je dit doet Dennis, heel mooi doel! Succes!

€66
Sandra
Vol op de pedalen. Mooi doel Dennis, zet m op!

€26
Anonymous

€15
Fam. Castricum
Zet m op Skip! Op naar de top voor mama. Kiki & Loa

€10
Marion Tromp&allard Heeres
Melvin, heel veel succes met dit mooie doel!

€26
Anonymous

€66
Worp
veel succes

€25
Mirjan
Heel veel succes en sterkte vandaag!

€15
Orthocenter
Beste Ole, veel succes. Groeten Orthocenter

€5
Nikki Verbeem
Zet hem op!

€10
Sep En Ian Dekker
Beste Ole, We vinden het super tof dat de vriend van onze broer, Jonah, deze uitdaging aan gaat. Heel veel succes!

€10
Coen En Helen Van Der Veer
Knap Dennis! S6 met trainen!

€15
Fam Weening
Skip je kan het.

€66
Alwin&duuk Hes
Succes,knap van jullie allemaal!! Knuffel van ons!!

€10
Nico En Rachel Prins
Succes en ga ervoor ! 👍

€5
Anonymous

€26
Douwe Walta
Fantastisch wat jullie allemaal doen! Heel veel succes!!

€5
Anonymous

€15
Marry Bakkum
Heel veel succes Tiny

€106
Annemarie Baltus

€66
Anonymous

€26
Nanette Heijne
Heel veel succes! Geweldig initiatief mannen.

€26
Esther
Hi Skip, super dat jullie dit samen gaan doen! Ik ben my al trots op jullie❤️

€100
Aannemingsmij Markus B.v.

€50
Jos, Michelle En Maeve Boendermaker
Heel veel succes! ❤️

€10
Paul Van De Reep
Heel veel succes mannen!!

€25
Nanette Heijne
Trots op je Pol! Succes.

€75
Ilse Ketzer
Voor Brigitte en Bettina. Heel veel succes!!

€10
Amee De Groen

€26
Anonymous

€10
Anonymous
Super Skip, wat zal mamma trots op je zijn geweest! Nu zijn wij dat allemaal: trots op jou!

€10
Anonymous

€10
Martin Stam
Succes Ole!

€100
De 10 Vriendinnetjes Van Bettina

€8
Anonymous
Hey Ole Voor jou dit bedrag om je te sponseren om de berg te trotseren. Ik vind het een mooi gebaar om zo de gedachte aan jouw moeder levend te houden. Ik wens je al het goeds toe in je leven waarin jij je moeder zal missen. Sterkte. Warme groet Suus Wesseling Ik heb jou op Villa Lilla tot kleuter op zien groeien!

€10
Sheriva Groot
Lieve Paulien, heel veel succes!

€26
Peter Van Leeuwen
Skip-Ole en Melvin heel veel suc6 met jullie uitdaging en mijn motto is GEEF NOOIT OP want beweging is VRIJHEID. Warme groetjes van Peter en Tahereh.

€5
Anonymous
sterkte mannen en succes met de berg

€250
Bert En Maaike Zonneveld
Met trots sponsoren we deze kanjer, die zich gaat inzetten om een financiële bijdrage te doneren, voor onderzoek naar deze vreselijke ziekte "succes"

€106
Fokje Anema

€26
Anonymous

€25
Michael & Sven
Ole, heel veel succes op de alp d'huez je kan het kanjer

€51
Yvonne Wolven
Zet m op kanjers

€25
Engel Schong
Veel succes Skip

€10
Jonah
Ik ben trots op je dat je dit voor je moeder doet. En vele andere mensen. Lieve groet van je vriend Jonah.

€8
Anonymous
Hey Melvin, Brigitte is trots op wat jullie gaan doen om de Alpe d'hu Zes te bedwingen. Fietsend misschien af en toe lopend, om zo het kaarsje brandend te houden en om geld op te halen. Ik wens je heel veel kracht en sterkte toe om het gemis van Brigitte een plek te kunnen geven. Als je een keer een luisterend oor nodig hebt dan kan dat! Ik heb Ole en Skip ook gesteund en ik hoop van harte dat jullie het streefbedrag gaan halen. Hartelijke groet, Suus Wesseling

€15
Trudy Verhart
Helaas konden jullie niet de berg op, maar jullie hebben wel een mooie alternatieve inspanning geleverd.

€26
Anonymous

€15
Sandra Westphal

€26
Jan-frans Seignette
Skip, Ole en Melvin, Wat een mooie actie om Brigitte, jullie mama en vrouw zo te herdenken.

€5
Natasja Gieling
Sterkte en succes!

€26
Marko En Barbara
Heel veel succes 💪🏻

€26
Merel Trompert
Wat knap van je en wat een mooi doel! Zet hem op! Xxx Meer

€26
Annemarie Versteeg (tata)
Heel veel succes!!

€206
Peter & Daisy
Lieve Melvin, Skip en Ole, Wat een onwijs goed initiatief! Wij weten zeker dat jullie het gaan halen. Heeeeel veel succes met de voorbereiding en het behalen van de top die jullie niet alleen zullen behalen; Brigitte zal jullie helpen! Wij hopen dat er snel resultaat zal worden gemaakt in onderzoek en bestrijding van deze ziekte. ZET HEM OP!!!!

€5
Anonymous
Veel succes met lopen zondag. Als ik je zie zal ik je aanmoedigen.

€20
Janneke Van Den Brink
Supergoed dat je dit gaat doen. Veel succes gewenst.

€20
Marlies Dorhout-kuyvenhoven

€10
Corina Van Amstel
Wat super stoer Rens dat je mee gaat doen, zet hem op!!!

€66
Thimo Van Der Vaart
Heel veel succes!

€50
Fam. Ranzijn
Heel veel succes

€10
Bas Boelkes
Zet hem op👍💪

€26
Tim Van Schooten

€15
Boy Wolfswinkel
Mooie actie

€15
Tamara Tuls

€10
Ron Zentveld

€5
Sandra Borst
Zet hem op met zijn allen!

€75
Fysiotherapie Ronde De Egmonden
Skip, voor je mama die veel te vroeg is overleden en veel langer je moeder had moeten zijn.

€26
Angelica En Joost Brouwer
Toppers zijn jullie! En Melvin: chapeau dat je dit gaat doen met je kids ter nagedachtenis aan Brigitte en om haar laatste wens te verwezenlijken. Voor altijd in ons ❤️😉

€26
Jacqueline Van Den Heuvel Fotografie
Paulien en team heel veel succes. Jullie gaan het gewoon doen!

€26
Maaike De Graaf

€8
Piet Keukenmeester

€10
Bas Boelkes
Zet hem op 👍 💪

€66
S Beukers
Zet m op !! 💪👊❣️

€50
Irma Hoveling
Zet hem op lieve Pol. Suc6

€10
Ellen Van Den Heerik
Lieve Tiny, ook heel veel sterkte en succes!💖 groeten Willem en ellen

€26
Anonymous

€66
Mg Visser Elektrotechniek
Hoi Ole, super mooi initiatief, veel succes!

€50
Cor En Lida Schoonhoven

€10
Marcel En Miranda Wijker
Heel veel succes!👊

€10
Leo En Darinka
Beste Ole, Heel veel succes met de voorbereidingen, mooie actie voor mama! Zet hem op! Leo en Darinka

€26
Anonymous
Ik steun je

€10
Leo En Darinka
Beste Melvin, wat een mooie actie voor jullie lieve Brigitte! Heel veel succes met de voorbereidingen en dat het jullie samen sterker mag maken, zet hem op! Leo en Darinka

€15
Jeanine
Je kunt het kanjer! Heel veel succes met fietsen ..... en trainen 💋

€26
Margreet
Melvin, Niemand kan zich ooit in jouw verdriet verplaatsen, de leegte die voor jullie achterblijft is enorm en ondanks dat alles blijf je strijden om deze vreselijke ziekte de wereld uit te helpen. Ik ben enorm trots op jou en je kinderen en weet heel zeker dat er een enorme trotse moeder en jouw vrouw naar beneden kijkt en dat je haar in gedachten straks als jullie boven op die berg staan, hard hoort lachen. Met elkaar 'flikken' jullie dit toch maar even. 😙

€100
Mark Kops
Hoi Rens, ik heb gehoord wat je gaat doen, grote klasse!!! Dikke duim 👍🏻 Ik wens je veel succes. Vriendelijke groeten van de neef van Miranda de buurvrouw. 💪🏻💪🏻💪🏻

€25
Bob Geers
Succes Ole! Wat knap dat jij dit samen met je broer en vader gaat doen.

€10
Tristan Van Genne
Succes Skip. Groet, Tristan (atletiek)

€250
Bert En Maaike Zonneveld
Met trots sponsoren we deze kanjer, Die zich gaat inzetten om een financiële bijdrage te doneren, voor onderzoek naar deze vreselijke ziekte "succes"

€15
Marieke Bras
Wat knap Rens! Ik hoop dat je heel veel geld ophaalt! Heel veel succes alvast met trainen! 💪

€10
Jeroen Pieter Visser

€66
Lenny

€26
Melvin Blok
Welkom bij het team. We gaan ervoor op 4 juni. Succes👍

€10
Britt Bennink

€250
Ijssalon Pravisani

€10
Sharon Admiraal
Succes!

€10
Coen En Helen Van Der Veer
Knap Es! S6 met trainen!

€10
Melody Oud

€50
Killer Whale
Kanjer, je bent een super fietser 🚴🏻♂️💪

€50
Wendy & Harry
Opgevenisgeenoptie👊🏼 super Dennis!

€50
Familie Rotteveel-vrouwe
Lieve Skip, wat dapper dat jullie dit gaan doen. Zet hem op, je kan het!

€10
Boris, Max, Dick En Annemarie
Skip, heel veel succes. We zijn trots op jou, je broer en vader.

€10
Robbert Arxhoek
Grote klasse, Ole!

€106
Ewoud De Groot

€131
Anonymous
Topper!!

€10
Corina Van Amstel
Zet hem op Ole.

€10
Bian A Tielman
Heel veel succes met de tocht omhoog! Als mama van 3 ben ik erg trots wat je voor je moeder doet!

€25
Anonymous
Ik ben trots op je topper😘

€26
Edwin En Eva
Wat een prachtig doel samen met je mannen. Succes 💪💪

€26
Mirenka Fortuin
Succes topper!!

€10
Ad De Graaff
Heel veel fiets plezier

€10
Jennifer Dekker

€50
Judith Hopman-postma
Topper

€10
Coen En Helen Van Der Veer
Knap Melvin! S6 met trainen!

€15
Marieke Wijker
Zet hem op Ole!

€26
Fam. Olaf Wijker
Succes Rens!

€26
Toos En Dirk
Super Rens dat je samen met Skip de Alpe d'Huez op gaat wandelen voor een wereld zonder kanker!! Heel veel succes!!

€26
Papa En Mama
Super stoer dat je samen met Skip en vele anderen die berg gaat beklimmen. We zijn nu al heel trots!

€26
Jan B.
Zet hem op!!!

€25
Jan En Yvonne Bruin
Lieve Skip, natuurlijk gaan we jullie steunen! Fijn dat jullie dit doen 😘

€20
Wendy
Topper ben je! Zet hem op💪😘

€20
Joke Komen

€50
Antoinette Breed
Ter nagedachtenis aan die lieve Brigitte! You go, Tamar!

€10
Josette
Zet hem op Paulien. Trots op jou. ❤️

€25
Marten Albers
Succes Ole! Zet em op voor jouw supermama!

€15
Fam Weening
Melvin trots op je .

€250
Raymond Blok Fysiotherapie V.o.f.
Ole, Succes met de trainingen en het gaat helemaal lukken!

€26
Maxim, Rosa, Wendy & Michael Jansen
Lieve Skip, wat een geweldig stoere en knappe actie van je man! Succes met trainen en we hopen dat je heel veel geld op zult halen! Zet ‘m op kanjer!

€50
Iuliana Ion
😘😘😘

€26
Carolien Imming
Succes Paulien!!😘

€26
Tine Zwaan
Naar aanleiding van het overlijden van Bettina van de Reep en voor al die dappere strijders die haar voorgingen.

€66
Vincent De Jong
Jullie zijn echte helden! Heel veel succes en sterkte met de fysieke en mentale inspanning! Samen gaan jullie dit redden!!

€26
Marjolijn Baltus
Wat goed dat jullie dit doen. Trots op jullie X

€30
Annelies
Melvin, Ole en Skip, Wat een prachtig initiatief! Wens jullie alle drie succes en sterkte. Liefs van Annelies ( tennis/ski groep)

€105
Team Mo17-2 Zeevogels
Lieve Rens van team Brigittes Heroes Dit bedrag wordt gedoneerd door MO17-2 ivm de uitvaart van Bettina.. ipv Bloemen

€5
Anonymous
Ole veel succes bij het fietsen.

€175
Oma En Opa Blok
Ole âaw kêep.

€10
Arjen Breed

€20
Janneke Van Den Brink
Supergoed dat je dit gaat doen. Veel succes gewenst.

€250
Ijssalon Pravisani

€26
Anonymous
Heel veel succes mannen! Top dat jullie dit gaan doen en wat zal Brigitte ontzettend trots zijn!

€10
Ramon Ooms
Succes met de actie! Mooi initiatief

€250
Blinkink
Zet hem op kanjer!

€106
Marjolijn Baltus
Lieverd, zet ‘m op! Wat mooi dat jullie dit doen. Ik hou van je en ben megatrots op je!

€50
Els Versloot
Heel veel succes mannen en wat een mooi initiatief !

€15
Melanie Gul
Wat zal ze trots zijn!!!

€5
Kaitlin Ooms
Veel sterkte en ik hoop dat jullie veel geld ophalen voor je moeder. Groetjes kaitlin

€35
Aidan De Boer En Familie
Zet hem op Skip. (En Ole en je vader en de rest van het team voor Brigette’s Heroes) Zo bijzonder dat jullie dit gaan doen voor dit goede doel.

€15
Ilona Kriele
Wat verdrietig dat jullie dit hebben moeten meemaken. Heel veel succes!! Ilona , Erwin en Cato

€5
Anonymous

€26
René Kuiper
Erg goed dat jullie dit met z'n 3en doen! Maak er een mooie toch van!

€20
Esther En Remco Dekker
Beste Skip, We zijn super trots op jou. Lopend naar de top! Zet hem op kanjer!

€250
Hotel Zuiderduin

€10
Ad

€26
Sandro Vitali
..

€26
Trudy Hectors
Ik heb diep diep respect voor jullie!!

€250
Strandpaviljoen De Zilvermeeuw

€10
Lindsey Punt
Heel veel succes samen.

€25
Margreet Wijker
Zet m op!!

€26
Angelica En Joost Brouwer
Topper! Geweldig dat jullie dit gaan doen. Mooie gedachte aan mama. Ik weet zeker dat ze mee kijkt en zo trots is😘

€26
Ellen Broere
Zet me op Esther

€26
Koos Van Leeuwen
Succes!

€10
Anonymous

€20
Iris Blok
Veel succes met jullie actie!

€26
Jan B.
Zet em op!!!!

€36
Carin Wildbret
Succes Tiny

€25
Cootje Visser
Veel succes,

€26
Anonymous
Heel veel succes wat een mooi initiatief!

€26
Kegelclub Wim Kuiper
Opa Cor zal trots op je zijn

€250
Langedijk Vastgoed
Succes Ole!!

€66
Marco Manfrida

€66
Sven Wijker

€10
Daan Mooij
Beste Skip, super dat jullie dit doen. Heel veel sterkte en ook succes gewenst!

€50
Radio Seaside
Radio Seaside uit Egmond aan Zee steunt Melvin, Skip en Ole!!!!!

€26
Gonny Schoonhoven
Geweldig dat jullie dit doen! Wat zal ze trots zijn!

€66
Marieke Hottentot

€15
Myra Kleine
❤️

€5
Paul Van De Reep
Succes met fietsen Ole!

€15
Anonymous

€26
Anonymous
Beste Skip, Wat geweldig dat je samen met je vader en broertje je inzet om veel geld op te halen tegen kanker. Zet hem op in Frankrijk, jullie gaan het fantastisch doen!

€25
Michael Elzenga
Geen woorden

€8
Suus Wesseling
Je kunt het Paulien. Zet um op en go for it!

€50
Herman En Lieneke Stieltjes

€10
Anonymous

€10
Jeroen Pieter Visser

€25
Ton Oud
We hebben je naam gevonden ! Veel succes met lopen.

€26
Mischa Van Raam

€30
Marjettr Baltus
Wat een prachtige actie. Met zoveel verdriet zo sterk zijn samen. Succes maar met zoveel liefde gaat dit lukken!❤️

€26
Paulien Abcouwer-stam
Succes Dennis! Wat is ze trots.

€15
Ellen Groot
Super mooi dat jullie dit doen!

€250
Sportcafe Egmond
Succes jongens !

€15
Sandy Ter Horst
Go go go mooi dat je het doet💪🏻

€50
Yvonne, Gert & Luuk
Met deze donatie dragen wij graag ons steentje bij maar het mogelijk maken voor meer onderzoek en medicatie. Niet alleen ter nagedachtenis aan Brigitte, maar ook aan onze powervrouw Bettina ♡

€10
Anonymous
Succes Paulien!!

€10
Ragnhild Blok

€50
Familie Rotteveel-vrouwe
Wat goed dat je meedoet Rens! Heel veel succes!!

€26
Arvid Bakker

€26
Mirjam Duin
Wat een mooi initiatief! Heel veel succes!

€66
Mg Visser Elektrotechniek
Hoi Skip, geweldig initiatief, veel succes!

€10
Marjon Schobben
Succes toppers.

€26
Maarten Nieuwmeijer
Zet m op!

€10
Vera
Success met lopen Tiny

€26
Stefan Van Dasselaar
Heel veel succes toppers!!

€10
Sander En Samantha Wegbrands
Heel veel succes!

€26
Marielle Baltus
Skip , weet zeker dat mama heel trots op jullie is ! Stoer en dapper dat jullie dit gaan doen !

€26
Michel De Groot
Succes lieverd, mooi initiatief!

€5
Malou Bakker
Zet hem op Paulien!!

€13
Wim Peek
Heel veel succes, ook voor je broer en je vader

€15
Anonymous

€26
Marco En Mariska Wetsteijn
Zet hem op mannen met de monsterlijke klim voor een super goed doel 👍💪🏼

€10
Erica Genet
WAUW Rens! Super goed van je! Ik weet zeker dat oma super trots op je zal zijn. Heel veel succes

€106
Boskalis Environmental

€50
De Poppenkast
Zet hem op toppers!! Team Poppenkast.

€10
Vera
Succes Tiny

€50
Theo Laan
Heel veel succes Skip

€27
Anonymous
Toitoitoi Skip! heel veel succes!

€20
Madelon Oud
Deze donatie doe ik vanuit mijn lieve tante Bettina. Succes mannen!!

€15
Esther
Veel succes Skip!! Toppers zijn jullie👍🏻

€66
Wijnand Hengeveld

€250
Wesselingh Installaties
Grote klasse, op naar de top

€66
S Beukers
Zet m op!! ❣️💪👊

€66
Arjen Ligteringen
Hi Tamar heel veel succes! Kim, Arjen, Sophie en Tess Ligteringen

€26
Sandy Geraedts

€25
Lisette Welp
Succes samen

€10
Sandra Oud

€20
Anonymous

€50
?
Je bent een topper👍

€26
Anonymous

€26
Marjan Schipper
Succes Tam

€26
Susanne Koomen

€10
Wendy Bonne-pepping
Lieve stoere Ole, Ik wil je heel veel succes wensen en kracht. Wat ontzettend stoer dat jij dit doet samen met je broer en papa met je lieve mama in gedachten gaat ze mee de berg op!

€10
Silvia Disseldorp
Hi Rens, super stoer van je dat je dit gaat doen! Succes met trainen! Groet, Silvia

€20
Mel En Suus
Zet hem op topper!

€50
Ruth Post
Lieve helden van Brigitte, lieve Tammie, Wat mooi dat jullie dit voor Brigitte doen...en hoe powerful. Wat zal ze trots op jullie zijn...❤️ Liefs, Ruth

€25
Marjan Eijzenga

€200
Obs De Driemaster
dankzij onderzoek heeft Bettina, ouder van onze leerlingen Noortje en Tom, lang kunnen vechten. Respect voor haar en dus een donatie zoals zij dat wenste!

€50
Tante Gre
Succes!

€50
Multiflora Egmond
Goed bezig Ole, topper!!

€50
Geer En Anoes
Rens je bent een topper dat je samen met je vriend die berg op gaat lopen!

€10
Coen En Helen Van Der Veer
Knap Pol! S6 met trainen!

€50
Inge Zwaan
Beste Skip, graag doneer ik een deel van mn verjaardagsgeld (13-2-1986) aan jou, je vader en broer en steun jullie's mooie streven van ❤ harte Veel geluk in de toekomst, jullie zijn kanjers !

€10
Hortense Assink
Heel veel succes💪 Ik hoop dat jullie heel veel ophalen.

€26
Anonymous

€26
W Schweigmann
Heeel veel succes en sterkte gewenst!

€26
Anonymous
Veel succes Tiny

€66
Krista
Wat een mooi initiatief en wat een mooi team van Heroes

€10
Anonymous

€20
Angelica Namens Tiny Baltus Bakker
M n moeder - Tiny Baltus Bakker - heeft mij sit bedrag gedoneerd toen ik Egmond liep dat in t teken stond van Alpes d’huzes. Vandaag loop ik met m n vriendinnen en moeder van Brigitte een gedeelte van Alpes d’huzes niet in Frankrijk maar in Egmond

€26
Tino Dekker
Never give up , never accept. Always remember!

€25
Engel Schong
Veel succes Ole

€26
Joke Groefsema
Zet 'm op Paulien.

€66
Anonymous

€10
Maaike Gerards

€10
Familie Bras
Lieve Rens, Wat super knap en lief dat je hieraan mee doet om Skip te steunen en je bijdrage te leveren. We steunen je graag

€20
Ron En Goof En Joey En Tygo Zwart
We wensen jullie kracht en steun toe!!

€26
Debby Muilwijk
Lieve Ole en Skip, heel veel succes!! Groet, juf Debby

€50
Eiland De Wild

€10
Kimberly Aker
Succes Paulien!!

€25
Simone Van Duivenvoorde
Lieve Ole, Skip en Melvin Wat ontzettend stoer dat jullie jullie grote verdriet van het gemis Brigitte omzetten in daadkracht. Ik wens jullie heel sterkte en succes tijdens de trainingen en tijdens de trip omhoog. Zet hem op Ole💪

€10
Simone Tresoor
Robin je bent een hekdin. Je tante is vast trots op je. Ik ook. X Simone

€26
Hennie En Arend Blok
Wij hopen dat jullie ver over het streefbedrag heen gaan want dat verdienen jullie.

€25
Petra Van Leeuwen
Lieve Melvin, wat ben jij een kanjer dat je dit gaat doen samen met je jongens! Een donatie is dan ook zeker op zijn plaats en ik hoop dat er nog heel veel gedoneerd gaat worden! Heel erg veel succes en Brigitte is vast en zeker bij jullie als jullie de uitdaging aan gaan. Ze zit in ieders hart die haar heeft gekend! XXX

€15
Jaap En Daniëlle

€10
Marleen
Succes!

€26
Marit Kramer-duinmeijer

€250
Wesselingh Installaties Egmond Aan Zee
Grote Klasse , op naar de top,

€26
Mariette Hoeben
Wat goed van je !!!! Heel veel suc6 💪

€50
Dennis Dijkhuis
Heel veel succes Den, zet hem op - Brigitte is trots op je 👊😘

€50
Arjen En Esther
Wat een geweldig initiatief. Veel succes!

€10
Jolanda Van Amstel
Lieve Skip, Je kent mij niet, maar ik vind het super stoer dat je dit gaat doen. Bij iedere stap die berg op, is jouw mama in je hart bij je. Met liefde steun ik jouw weg! We blijven hopen dat onderzoek wat op gaat leveren. Een dorpsgenoot

€20
Martijn Met
Zonder woorden.

€100
Oudervereniging Obs De Driemaster
Namens het overlijden van Bettina vd Reep-Dekker hierbij een donatie voor jullie wel verdiende steunende actie Liefs voor jullie allemaal

€250
Strandpaviljoen De Zilvermeeuw

€25
Cootje Visser

€26
Rens, Jan En Lara De Laleijne
Skip, wat goed dat je dit gaat doen! Veel succes, je kunt het!

€75
Nico Kemps
Succes

€20
Heel Veel Succes?

€26
D Jonker
Succes Ole je kan het.

€26
Ria En Fred Van Dam
Beste Skip, Ik, Ria, was een collega van je moeder en ik heb heel fijn met haar samen gewerkt. Ik mis haar ook heel erg. Ik vind het fantastisch dat je gaat wandelen voor het KWF. Wij wensen jou heel veel succes toe op de Alpe d'Huzes!

€250
Kinderdagopvang Villa Lilla
Lieve Skip, wat een kanjer ben jij! Jij hebt bij ons op het kinderdagverblijf gezeten als klein jochie en daarom willen wij jullie heel graag sponsoren.

€26
Kegelclub Wim Kuiper

€26
Iuliana Ion

€106
Noordwest 8 Security
Hoi Melvin, fantastisch om dit te doen met Skip en Ole, succes!

€50
Miranda Kaasenbrood-beers (tata)
Wat ontzettend dapper van jullie. Veel succes!

€20
Annemiek Schouten
Wat een stoere uitdaging ! Mama zal trots op jullie zijn !

€15
Orthocenter
Beste Skip, veel succes Met vriendelijke groet Orthocenter

€26
Rogier Koel
Nunca dejes de creer!

€10
Anonymous
Heel veel succes!

€15
Fam Weening
Ole je kan het!

€25
Cootje Visser

€15
Judith En Michiel Kriele
Heel veel succes!

€66
Marieke
Lieve Tamar, goed dat je dit doet! Heel veel succes! Liefs, Marieke

€25
Kees Schelvis
Ik wens jou en je kinderen heel veel succes bij het trotseren van de Alpe d' Huez!

€13
Wim Peek
Heel veel succes, ook aan de broer en je vader

€25
Anonymous
Je bent een topfietser kleine held😘

€26
Anonymous

€26
Marijn Distel

€15
Joke Molenaar
Heel veel sterkte en succes Zal voor je duimen

€106
Stamlight
PowerrrrrrrPaulien! Wij fietsen met je mee...<3 Heb je een bagagedrager? ;)

€10
Nelleke

€26
Niels Swart
succes

€26
Willemijn De Groot
Lieve Ole, Skip en Melvin, Diep respect voor jullie! Succes gewenst! Willemijn

€26
Marjolein Binkhorst
Veel succes Marjolein (VIB)

€25
Mirjan
Heel veel succes en sterkte vandaag.

€15
Jeanine
Succes Skip, je kunt het kanjer! 💋

€40
Joost Brouwer
Ik sponsor Angelica Brouwer die de 10 km van Egmond loopt om geld in te zamelen voor team Brigitte Heroes. Ik wens iedereen die dit weekend meedoet heel veel succes toe. Liefs Joost

€26
Erwin, Ellis, Rosa En Emma

€26
Bien Ploeger

€26
Walter En Bettina Van De Reep
Veel succes op de Alpe d’Hues. Ook wij weten maar al te goed dat opgeven geen optie is

€51
Yvonne Duijvestijn

€66
Papa Blok

€106
Gerard Bos
Beste Melvin, Mooi initiatief met jou jongens.

€26
Ina Eikenaar- Schong

€26
Ilja Wilvers
Donatie Bets

€25
Michael & Sven
Melvin, succes op de alp d'huez !

€30
Hans Beentjes
Succes

€10
Sandra Conijn
Beste Skip, ik vind je een kanjer! Succes💪

€66
Kelly Rodrigus
Lieve Ole, wat geweldig dat je meedoet en je inzet voor het kwf! We zijn supertrots op jou en zullen blijven jullie volgen op deze reis! Heel veel succes met trainen en de klim met de familie! Liefs, Kelly, Charlie en Marcio

€26
Margreet Beers
Ole, Jullie leven zal voor altijd getekend zijn door dit verlies, maar ik hoop dat er een tijd komt dat de zon weer gaat schijnen. Heel veel succes met jullie fiets-/wandeltocht en zorg ervoor dat jullie band met elkaar voor altijd blijft bestaan.

€106
Michiel Brouwer
Ole, zet hem op! Je moeder zou trots op je zijn! Groetjes, Michiel, Daphne en Pleun uit Egmond aan Zee

€50
Claudette En Jeroen
Mooi initiatief en heel veel succes allemaal x

€250
Oma Tiny
Samen de berg op ter ere van Brigitte en haar dappere strijd Oma Tiny.

€15
Linda Swart
Heel veel succes met deze emotionele deelname.

€26
Anonymous
Succes!🤜

€26
Melvin Blok
Welkom bij het team Robin. Samen gaan ervoor👍

€20
Brenda Du Pied
❤️

€26
Danny En Nicole Hof

€20
Alex En Ester Biesboer

€50
Multiflora Egmond
Goed bezig Skip! Ga zo door!

€10
Anonymous

€20
Richard Van Der Voort
Melvin, lang geleden werkte wij samen in de Spar in Egmond aan Zee. Wat een heftige tijd hebben jullie meegemaakt als gezin en nog steeds. Helaas weet ik wat het is; mijn zus (37) is overleden 17 december 2018 een datum die voor jullie ook alles veranderde. Jouw vrouw en mijn zusje hebben geknokt daar ga je voor fietsen en voor heel veel andere. Respect dat je/jullie dit nu al doen! Ik wens je heel veel succes en sterkte. Mvg. Richard van der Voort

€14
Sport M.
Overgebleven vanuit de pot😉

€15
Margaret Schut-beenders
Wat mooi dat je dit samen doet met jullie kinderen ....

€250
Imming Bikes
Heel veel succes met Alpe d"HuZes

€20
Gouda
Melvin, Ole en Skip veel succes met deze actie en wij hopen voor jullie op een fantastisch eindbedrag en een goede voorbereiding.

€50
Martijn Holt

€26
Sonja Langenberg

€15
Sandra Morsch
Wat goed van je, Ole! Ik wens jou, je vader en Skip namens ons vier heel veel succes! Sandra, Remco, Max en Finn Morsch

€27
Anonymous
Toitoitoi Ole! Heel veel succes!

€8
Piet

€26
Gre Hink
Heel veel succes Tiny,met de voorbereiding en de tocht zelf. Ik vind je dapper. Groetjes Ton en Gre.

€10
Marleen Wijker
Heel veel succes en sterkte

€25
Anonymous

€66
Proteam Bicycle Care
Veel succes topper!!! Gr. Ron en Karin Lute

€26
Ellen Van Den Heerik
Succes ole! Heel trots op jullie💖⭐️

€26
Werkstress.nl
You go girl!

€66
Anonymous

€26
Astrid En André Zwart-prins
Lieve Melvin, Skip, Ole en alle andere kanjers van julie Alpe d Huzes team hierbij onze steun aan jullie strijd tegen kanker en het verschrikkelijke gemis van julie lieve vrouw, moeder, zus, nichtje, vriendin en familie.

€26
Anouk Vennik
Kus!!!

€51
Astrid En Blendi Kuqi
Fantastisch dat jullie dit gaan doen!!!

€666
Ciropack Bv
Lieve Tam, wat ontzettend mooi dat jullie dit met elkaar gaan beleven. Wij zijn ervan overtuigd dat jullie dit kunnen, zeker ter nagedachtenis aan Brigitte 😘

€200
Eiland De Wild

€66
Paul De Waard
Goed bezig

€10
Peter Gul
Succes💪

€50
Niels Van Amstel

€50
Anonymous

€20
Mark Twisk

€26
Marjolijn Baltus
Wat mooi dat jullie dit doen. Trots op jullie! X

€66
Veronique Hermans
Zet 'm op.

€5
Anonymous

€10
Nikki Van Velzen
Je bent een kanjer! 😘

€250
Hotel Zuiderduin

€15
Cornelis En Renate Wijn
Rens Heel veel succes , en wat een top actie. Zet hem op Xx

€10
Anonymous

€324
Vriendinnen Van Brigitte - Opbrengst Rommelmarkt
Ole, dit is van de vriendinnen van je moeder; de helft van de opbrengst van de rommelmarkt. Heel verl succes in Frankrijk!!🇫🇷

€26
Tamar
Welkom, samen gaan we er voor 4 juni. Echt heel top dat je met Skip de berg op gaat!

€26
Dave En Elles
Super, heel veel succes😘

€20
Martijn & Lisa Blaauboer
Heel veel succes mannen! #youcandoit💪

€26
Francoise Vd Berg
Succes Paulien. Goed dat je mee gaat doen!

€175
Oma En Opa Blok
Skip dikke douwe 'een.

€50
Hans Dashorst
Go Go go

€26
Mirella Korsmit
Go Paulien&friends!

€10
Miranda Zwart
Lieve Rens Je bent een kanjer om je vriend zo te steunen om die berg op te gaan.. zet em op..

€26
Yvonne En Jack Koopman
Heel veel succes gewenst!!

€66
Willemijn De Groot
Lieve familie Blok, Wat een mooi initiatief. Heel veel succes gewenst!

€250
Sportcafe Egmond
Succes jongens !

€106
Denise Oerlemans
Succes lieve Tamar! Gaat je lukken, heel mooi initiatief x

€10
Marleen Wijker
Heel veel succes en sterkte

€15
Esther
Veel succes Ole!! Toppers zijn jullie👍🏻

€10
Kim En Vincent Van Beveren
Mooi initiatief en fijn om te zien dat jullie dit doen samen! Heel veel sterkte en succes.

€106
Robert Ramdhani
Dag Dennis, via Facebook vernam ik het overlijden van Brigitte. Mijn condoleances aan jou en de jouwen.

€26
Carla Ranzijn
Zet hem op en veel succes

€15
Anonymous

€10
Marleen
Zet m op! Met je vriendin in gedachten ga jij dit redden!

€10
Manon Waij
Succes Paulien! Zet hem op💪😘

€10
Anonymous

€10
Glijn En Melanie Groen

€15
Simone Jonk

€5
Daisy Zwart
Heel veel succes! 💙

€26
Jeroen Boerma
beste skip zet hem op en haal lekker veel op

€106
Het Wapen Van Egmond
Beste Melvin, Ontzettend veel sterkte en we leven met je mee! Heel veel succes met deze mooie uitdaging! Wij steunen jou fonds van harte 👍🏻🙏🤗💪🏻

€26
Dirk En Toos
Super Esther dat je dit doet, sterkte en succes met de voorbereiding

€250
Oud Katholieke Mannenvereniging Sint Jan
Veel succes samen met de jongens.

€15
Greet Stam
Succes Paulien goed bezig 👍🏼

€26
Danny Montagne-struwe
Tiny. Veel succes met deze prestatie !! Het gaat je lukken. We zullen aan je denken en in gedachten bij je zijn en kracht sturen.

€26
Anonymous

€89
Tam, Ron, Kick & Khee
Ole, heel veel succes kanjer! Heeeeel veel mensen zijn nu al supertrots op jullie!

€26
Geer En Anoes
Wat mooi dat jullie dit gaan doen, we weten uit ervaring hoe bijzonder die dag daar is, we hopen dat jullie dat ook zo ervaren!

€66
Dick Heijke En Anita Westdorp
Wat een mooi initiatief. Zet hem op Melvin, Skip en Ole!

€10
Astrit De Ruyter
Succes kanjer 😊

€26
Els Beemsterboer
Super stoer Skip! Je moeder zou trots op je zijn!! Een warme groet van een collega van je moeder, Els Beemsterboer

€20
Dragan Nisevic

€10
Esther Krab
Superstoer dat jullie dit doen, mooi streven, goed doel. Ga er vooral ook van genieten. Maak mooie herinneringen, en herinner je de mooie dingen. Sterkte en ook veel plezier!

€10
Jenny Knap
Sterkte, en jullie kunnen het.

€25
Paul & Kim
Succes 💪🏻❤️

€26
Rene Herts
Beste Ole, Wat goed van jou dat je dit samen met je broer en vader doet ! Groet en zet hem op

€10
Ilona De Ruijter

€50
De Zijpies
Goed dat je dit doet Esther! Succes en plezier met de voorbereiding👍🏻

€5
Anonymous
Sterkte mannen en succes met de berg

€26
Bob En Corine Bruschke
Lieve Melvin, Skip en Ole. Wat ontzettend knap en moedig van jullie om samen voor dit goede doel te blijven vechten. Deze oneerlijke strijd heeft Brigitte niet mogen winnen. We zullen haar allemaal herinneren als iemand die niet opgaf.....succes!

€10
Sandra Conijn
Beste Ole, heel veel succes! Ik vind je een kanjer💪💪

€10
Jolanda Van Amstel
Lieve Ole, Je kent mij niet maar ik vind het super stoer dat je dit gaat doen!! Met iedere trap die berg op is jouw mama in je hart dichtbij je. Met liefde steun ik jouw missie. En laten we hopen dat onderzoek uiteindelijk bijdraagt tot een oplossing voor deze rotziekte. Zet ‘m op!! Een dorpsgenoot

€26
Jos Van Veelen

€50
Tim En Ans Van Der Zee
Veel succes met jullie geweldige aktie

€26
Niels Visser
Heel veel succes en sterkte Skip!!

€30
Isabelle Van 't Holt
Hoi Ole, Ik heb 6 jaar samen met je moeder in de klas gezeten op de Lidwinaschool in Heiloo en ook nog even op de St. Jan Mavo. Maar omdat zij heel goed kon leren ging ze al snel naar het PCC in Alkmaar. We trokken regelmatig met elkaar op, zaten ook allebei op paardrijden, aan de Kanaalweg in Heiloo. Later zijn we elkaar uit het oog verloren. Ik schrok ontzettend van het bericht dat ze is overleden, veel te jong. Wat een mooi initiatief van jullie om geld in te zamelen en zo sportief bezig te zijn! Sportief was Brigitte ook kan ik me nog herinneren, dus dit past helemaal bij hoe zij in het leven stond. Heel veel succes en sterkte! Groetjes van Isabelle

€250
Raymond Blok Fysiotherapie V.o.f.
Skip, Lekker blijven lopen dan haal je je doel zeker. Succes!

€89
Tata Steel Ijmuiden Atce Nl Acp
Ole, heel veel succes met fietsen.....

€26
Anonymous
Succes !

€25
Petra Van Leeuwen
Hoi Ole, wat super dat je meedoet! Heel veel succes en mama is ontzettend trots op jou!

€106
Mirenka Fortuin
Heel veel succes toppers❤️❤️!

€106
Joyce Slagter-peijs
Heel veel succes voor jullie drieën, wat een mooi initiatief! En Brigitte zal de gehele route met jullie meegaan!

€10
Anonymous

€10
Anonymous

€26
Pierre Peeters

€100
Cootje Visser
Prachtig dat jullie dit doen! Jullie kunnen het!

€40
Greet Dorresteijn
Succes

€30
Marianne Lampe En Maarten De Boer
Lieve Kanjers, Brigitte zal trots op jullie zijn

€15
Kim Jonker
Super trots op jou buufje! Zet ‘m op met z’n allen!

€250
Anonymous
Skip, we gaan er met zijn allen voor en jongens, wat zou mama supertrots zijn. Grote klasse van jullie!

€26
Ramona Kuijpers
Veel respect voor jullie!

€20
Wilma Wijker

€10
Robbert Arxhoek
Grote klasse, Skip!

€100
Martijn De Wit Vloeren
Heel veel succes. Martijn de Wit Vloeren

€26
Monique

€20
Robert Wijker
Heel veel succes en sterkte gewenst!

€26
Ria En Fred Van Dam
Beste Ole, Ik, Ria, was een collega van je moeder en ik heb heel fijn met haar samen gewerkt. Ik mis haar ook heel erg. Ik vind het fantastisch dat je gaat fietsen voor het KWF. Wij wensen jou en jouw papa Melvin heel veel succes toe op de Alpe d'Huzes!

€26
Ingrid Te Buck
Beste Melvin, Skip en Ole, Wat een mooi initiatief! Wat stoer dat jullie dit gaan doen. Wij wensen jullie veel sterkte en plezier met de voorbereidingen.

€10
Rachel En Nico Prins
Veel succes, zet hem op 👍

€50
Herman Pronk
Een prachtig doe je best en veel succes

€15
Anonymous
Melvin, Skip en Ole, ik hoop dat deze tocht geeft jullie wat vrede en mooi herenneringen van jullie Brigette. Weet dat veel leven met jullie mee, sterke en geniet ook van deze uitdaging samen. Veel succes.

€50
De Poppenkast
Zet hem op toppers! Team Poppenkast.

€66
Evert, Marieke, Maartje En Koen Visser
Heel veel succes met klimmen en lopen. Jullie zijn kanjers! Wat zal Brigitte trots zijn op haar mannen❤️.

€26
Hans Blanker
Op naar de top Helden.....

€50
Anonymous

€26
Ton Oud
Heel goed dat jullie dit doen. Petje af !!

€66
Anonymous
Zet hem op Ole en je team! Het gaat je /jullie lukken! Lieve groet, Jools en familie

€26
Dirk Sander
Worden schieten tekort ! Heel graag steun ik het fonds van Melvin en zijn mannen met het behalen van hun doel !

€25
Jan En Yvonne Bruin
Lieve Ole, natuurlijk gaan we jullie team Brigitte’s Heroes steunen. Echt héél mooi dat jullie dit doen 🚴🏼♂️😘

€15
Antoinette Mostert
Super dat je dit doet!!

€25
Marten Albers
Succes Skip, zet em op voor je supermama!

€15
Dekker & Dekker
Heel veel succes Ole

€10
Christine
Heel veel succes! Brigitte is supertrots op jullie toppers!!

€26
Francoise Vd Berg
Heel veel succes voor jou, je broer en je vader.

€20
Johan En Marion Schipper - Schoonhoven

€66
Gerard Bos
Beste Oké, Heel goed dat je deze actie hebt gedaan . Top!!

€20
Corrie Zwart Zwart
Our Team Members

Rens de Laleijne
€791

Esther Pronk
€527

Paulien Abcouwer-Stam
€1.166

Tamar Grahmbeek
€1.426

Tiny Langedijk
€948

Robin Langedijk
€761

Ole Blok
€7.443

Skip Blok
€7.469

Skip zet hem op we weten zeker dat je het gaat redden!!!