AMOUNT RAISED
€859.50
Waarom ik meedoe aan Alpe d'HuZes
Ik fiets voor mijn lotgenoten!
In 2023 mag ik voor de 4e keer mee met het fietsteam van Bike Totaal en deze mogelijkheid grijp ik weer met beide handen aan!
Waarom zou je denken?
Omdat ik besef dat ik geluk heb gehad en dat er zoveel lotgenoten zijn die dat niet hebben. Iedereen kent wel iemand in zijn/haar naaste omgeving die aan het strijden is of heeft gestreden.
Verleden jaar februari kreeg ik de diagnose borstkanker. Een life changing project!
Als ik nu terugkijk op de afgelopen periode van bijna 2 jaar, zie en merk ik wat het nog steeds met me doet, maar ook gedaan heeft. Op het moment dat je de diagnose krijgt, stap je in een rollercoaster. Tijd om echt na te denken over wat je overkomt is er bijna niet.
In mijn geval waren we er snel bij en bleek het om de meest gunstige vorm te gaan, maar zoveel van mijn lotgenoten krijgen een hele andere diagnose. Dat heeft mij constant het gevoel gegeven dat ik “in mijn handen mocht knijpen”. Een positieve mindset en instelling hebben er voor gezorgd dat ik het hele proces kon afsluiten met het doel wat ik vanaf dag 1 had, deelname aan de Alpe D’HuZes.
Op 2 juni 2022 is het me gelukt om 2 keer naar boven te fietsen.
Ieder mens met een diagnose met wat voor vorm van kanker dan ook verdient een eerlijke strijd en daar is onderzoek voor nodig!
Steun mij en doneer op mijn actiepagina! Het is nog steeds zo hard nodig!
My Achievements

Ik heb me ingeschreven

Foto's toegevoegd

Zelf een eerste donatie gedaan

Vijf donaties ontvangen

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan 3500 ingevuld

Emails verstuurd

Pagina gedeeld op social

Donateurs bedankt
My activity tracking
433
kms
Thank you to my supporters

€10
Ll Broesterhuizen-man

€10
Andre Mellaard
Heel succes met de voorbereidingen van Al d' Huzes. En jij ben ook een mooi voorbeeld voor andere in de vorm van geef nooit op!!👍🏻

€10
Suze Veldhuis
Veel succes!!

€40
Anonymous
Spinning marathon 12-03-2023, 4 uur,

€26
Familie Hoksbergen
Trots op jou! Wat ben jij een doorzetter en een mooi positief mens. Jij gaat het in 2023 gewoon weer doen. Topper! xx

€26
Karin Grootendorst
Heyy Leon10, helemaal super dat je deze klim weer gaat doen. Trots op jou🥰!!!!

€10
Adriaan Landa
Heel veel succes Leontien!

€66
Peter Van Elsen
Zooooo trots op je 😘

€26
Gerda En Nico Van Der Weerd
Lieve Leontine, meid wij hadden hier geen weet van. Maar top van je, dat je dit nu doet. Dikke kus van ons

€10
Rubio-nina Geboers
Lieve L10, knalluhhhh die Alp op, veel suc6!👍🚴🏻♀️

€15
Anonymous

€25
Ingrid Kooijman
Zet 'm op kanjer, en veel plezier

€26
Ronald De Bruijn
Succes en je kan het.

€10
Anonymous
Veel succes weer met de voorbereidingen!!

€26
Gamerensport
Lieve Leontien, Ik/we zullen elke keer weer naast je staan, you go girl💪

€40
Petra Suttorp
Ik ken weinig mensen die zo’n drive hebben als jij. Je bent inspirerend en motiverend. Ik twijfel geen moment dat je dat gaat lukken weer. Natuurlijk mentaal gesteund door Peter maar je moet nog altijd zelf fietsen 😘😘

€40
Adriaan Landa
Spinning special 12-3-2023

€10
Anonymous
Lieve L10! Zoveel respect voor jou!!! Jij bent een kanjer samen met jouw teamgenoten uiteraard! 🍀Succes lieverd en wens jou het allerbeste!😘 Vanessa

€40
Anonymous
You go girl! Super veel succes! Xx

€10
Anonymous

€3.50
Thamara Waal
Heel veel succes!

€26
Lesley Sven

€40
Ronald De Bruijn
Inschrijving spinning marathon.

€50
Rob En Anette Van Het Hof
Zet hem op kanjer

€100
Anonymous
Lieve Leontien, trots op je !! Ook dit ga jij overwinnen jij weet als geen ander waarvoor je het doet.

€26
Arna De Ruiter
Je bent een topper! Trots op je

€26
Anonymous
Veel succes

€5
Tim Sijbrands

€5
Anonymous

€15
Anonymous
suc6

€26
Menno Blaauw

€5
Belinda Keereweer

€26
Anonymous

€25
Boudewijn Hoornweg
Heel veel succes met het beklimmen van de alpe d'Huzes. Echt super dat jij (en Peter) je blijven inzetten voor dit goede doel. Opgeven is inderdaad geen optie.

€5
Anja Blaas
Go for it, girl !!!