Monique van Loon

Alpe d'HuZes 2023

AMOUNT RAISED

7095.00

Waarom ik meedoe aan Alpe d'HuZes

Op donderdag 1 juni 2023 doe ik met BIG Challenge mee aan de Alpe d'HuZes om veel geld op te halen voor de strijd tegen kanker. 

Iedereen kent wel mensen met kanker. Bij mij nu ook heel dichtbij; mijn vriendin Rita heeft darmkanker. Ik probeer onmacht om te zetten in kracht en veel geld voor onderzoek naar kanker  op te halen. Hoe kunnen we kanker voorkomen? Wat is de beste behandeling? Wat kun je zelf doen? Vragen die alleen beantwoord kunnen worden door onderzoek en daar is veel geld voor nodig. 

Sinds 2012 ben ik PR vrijwilliger bij BIG Challenge, farmers against cancer. Waarom? Ik ben een boerendochter en werk met mijn bedrijf AgriContent in de agrarische sector. Prachtige bedrijven en mensen die zorgen voor ons dagelijks eten. Ik zet mij graag in om eerlijke verhalen te vertellen over  de boeren inzet en passie. 

Andere jaren liep ik 1 keer de berg op met de Alpe d'HuZus en pr-de eromheen. Komend jaar is de uitdaging groter: veel geld ophalen, de berg oplopen en natuurlijk weer zo veel mogelijk pr-werk doen voor die prachtige boerensector want farmers are cool.

Help je mij? Je hoeft niet te lopen of fietsen maar samen kunnen we het bedrag van 5000 euro halen door te doneren, helpen bij acties, berichten delen etc. dan ga ik die berg op. 100 procent van de opgehaalde euro's gaat naar kankeronderzoek. 

Alvast hartelijk dank. Opgeven is geen optie; dat kan Rita ook niet. Ook zij wil een lang, goed en gelukkig leven met kanker. 


My Achievements

Ik heb me ingeschreven

Foto's toegevoegd

Zelf een eerste donatie gedaan

Vijf donaties ontvangen

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan 3500 ingevuld

Emails verstuurd

Pagina gedeeld op social

Donateurs bedankt

5 keer deelnemer

My Updates

mmmEggies steunen BIG Challenge

De mmmEggies, kippenboerinnen die het Nederlandse ei promoten, ondersteunden Hugo Bens en mij door de aankoop van worstenbroodjes, handdoeken en boekje '21 bochten'. Dank jullie wel!

Verjaardag

Vandaag 56 jaar geworden. Het lijkt heel gewoon, weer een jaartje erbij. Maar het is toch weer bijzonder. Blij dat ik gezond en wel mijn steentje bij mag dragen aan de strijd tegen kanker. Dank voor alle donaties! 

Coole verkoop op Poultry Expo Den Bosch

Op de Poultry Expo in Den Bosch hebben we met team Pluimvee en USRA van HAS Dronten coole promotieartikelen verkocht. Gezellig, mooie promotie van de sector en BIG Challenge en totaal ruim 3.000 euro opgehaald voor KWF.  

Warme worstenbroodjes optocht CV De Bokken

Zaterdag 18 februari heb ik samen met Pieter Egelmeers warme worstenbroodjes van Maassen Agri verkocht tijdens de carnavalsoptocht van CV De Bokken in Sint Hubert. Bezoekers en deelnemers aan de optocht vonden ze lekker! En een mooie opbrengst van 662 euro opbrengst voor KWF.

Opbrengst worstenbroodjes 1300 euro

Mijn worstenbroodjes actie heeft maar liefst 1300 euro opgebracht.  Geld dat 100 % naar KWF gaat. Met dank aan Derks Kalverhouderij, bakker Manders en Rita. Gezellig samen bestellingen Erp en omgeving weggebracht. 

Worstenbroodjesactie

Samen met Derks Kalverhouderij verkoop ik heerlijke kalfworstenbroodjes voor het goede doel. De opbrengsten gaan natuurlijk naar KWF Kankerbestrijding. 

Thank you to my supporters

590

Wilbertoord Pakt Uut

295 euro coole artikelen verkocht. Tractorclub De Peeltuffers verdubbelde het bedrag!

50

Twan Jacobs Soepvooralpedhuzes

Sponsoring SoepvoorAlpedHuZes

15

Mieke

Succes 🍀🍀🍀

150

Ago Groep Bv.

veel succes!

26

Anonymous

10

Anonymous

Dank voor coole slabbertje #farmersarecool

1.3k

M.l.a.m (thieu) Derks

206

Teun Smits

Succes

15

Sandy Hol-siroo

Succes!

50

Anonymous

Succes Monique en nogmaals gefeliciteerd 😊

60

Frans Van Hoof

383

Anonymous

Coole verkoop Dutch Poultry Expo Den Bosch.

50

Anonymous

Succes!Monique

106

Anonymous

100

Aannemersbedrijf Van Loon

Succes mam!

66

John Loeffen

Mooi dat je meedoet Monique!

105

Verjaardag

Verjaardagcadeaus

20

H. Van Duijnhoven

Mooi dat je die berg op loopt om zoveel mogelijk geld op te halen voor kanker!

1,000

Janssen Pluimveehouderij Zuidvelde

Heel veel succes Monique en het pluimveeteam. Chicks are cool!

321

Monique

Worstenbroodjesverkoop carnavalsoptocht Sint Hubert.

140

Anonymous

Inzameling door mmmEggies, kippenboerinnen die het Nederlandse ei promoten.

26

Arnold Reichert

Je ben een topper en goed bezig 😀👌

66

Anonymous

Heel veel suc6, het geld is hard nodig voor ons als patiënten om behandeling te verbeteren en kansen op overleven te vergroten. Zet hem op!!

26

Anonymous

Van harte gefeliciteerd met je verjaardag en succes op de AlpedHuZes. 🎂🍀

15

Anonymous

874

Albert Verbruggen

25

Lonneke Lepelaars

Op naar de top Monique!! Heel veel succes.

26

Jan Van Hout

Monique, meedoen aan zo'n goed doel is top.

50

Land Van Cuijk Boert Bewust

Monique, heel veel succes. Je kunt het !!!

1,000

Vencomatic Group

26

Astrid Voet

Monique heel veel succes. En wat super dat jij je zo inzet voor je vriendin!

66

Anonymous

Succes Monique, X Maria Peters.

26

Jos Litjens

Monique, mooi dat je weer mee doet. Geniet er van !

106

Wilma En Arie Joren

Geweldig de bijdrage van jou en je gezin voor het kankeronderzoek

My Activity: Wandelen