OPGEHAALD TOT 25 SEPTEMBER 2021:
€5847.12
OPGEHAALD VANAF 25 SEPTEMBER 2021:
€142
My Activity Tracking
3,467
kms
My target 3500kms
Waarom ik meedoe aan Alpe d'HuZes

In 2020 zouden we nog een keer met zijn drieën de Alp op gaan. Door corona ging het niet door en nu in 2022 kan het niet meer met zijn drieën. Syl heeft 2021 niet gehaald. Er zijn zoveel herinneringen op die berg, het zal een emotionele week worden, maar we gaan er nog een aantal mooie herinneringen bij maken. En Yfke wil ook weer omhoog lopen, samen gaan we er weer voor.
In 2018 zijn we met drie Silly Life teams naar de Alpe d'HuZes gegaan. Hierbij zaten naast Syl ook twee lotgenootjes (Marga en Miranda) intussen zijn zij alle drie alleen nog aanwezig in onze gedachte en herinneringen.
Genoeg motivatie om weer mee te doen. Want ik geloof dat niks doen geen optie is, als we niks doen veranderd er ook niks. En aan kanker moet iets gedaan worden. Kom dus zelf in actie, steun mij, steun iemand anders, iedere euro is er weer 1 die leidt naar een wereld waarin je niet meer doodgaat aan kanker!
Thank you to my Sponsors

€50
Annelies Kulk

€40
Matean Niel

€500
CraneSolutions B.V.
Rik succes samen met je dochter en de andere deelnemers / teamgenoten

€66
Charl De Jong
Succes Rik!

€26
Anonymous

€10
Jan Roest

€26
René van Bezouw
Rik, veel succes weer dit jaar

€25
Claudia Kroon
Zet hem op !!

€5.000
COUNTEC CO., LTD.
Forward Together! Countec

€20
Roland van Haastregt
Heel veel succes!

€15
Marielle van der Plas

€15
Petra La Ficara
Heel veel succes.

€170
Albert Heijn Konincks
Opbrengst emballagebox Albert Heijn Konincks

€26
Annelies
Hoi Rik, Veel succes
Our Team Members

Ninthe de Theije
€145

Flore de Theije
€155

Léon van der Voorst
€1.574

Gaby de Theije
€30

Henk Struiwigh
€2.511

Mees Tekstra
€2.053

Auke Johannes Tekstra
€474

Kim van den Berg
€865

Rik Struiwigh (C)
€5.989

Heel veel succes Rik en Yfke!