Mijn recente donateurs

€1.8k
Leuk Dat Je D'r Bent Band
Het resultaat van een zindere avond in TivoliVredenburg! Zet m op!

€1.23k
Nawien Agterhorst
Gisteren zou mijn moeder 71 jaar geworden zijn. Helaas is zij in 2009 overleden aan de gevolgen van darmkanker. Ik mis haar nog elke dag. Ik hoop dat in de toekomst geen enkel kind zijn vader of moeder, en geen enkel kleinkind zijn opa of oma te vroeg moet missen door kanker!

€1.23k
Nawien Agterhorst

€260
Bbi Consulting
Hi Nawien, laat je weer van je beste kantje zien! 6x op en neer, zet m op en ga tekeer! Alles voor het goede doel, ik vind het ontzettend cool! Sportieve groet, Michel.

€250
Nawien Agterhorst
Heel veel succes voor elke deelnemer en enorme dank voor alle vrijwilligers en supporters. Elke euro is een stapje dichterbij een wereld waarin kanker niet meer dodelijk is!

€250
Rishma
Good luck!!

€206
Het Reekse Bos
Lieve schat, wat ben ik trots op jou. Kijk wat jij veroorzaakt hebt met je gekke idee!!! Miljoenen om echt een verschil te maken in de ontwikkeling van de wetenschap! En zo dapper dat je weer op de fiets bent geklommen na afgelopen winter. Trots dat we dit een beetje samen kunnen doen en dat Giulia dit jaar mee is. Lof joe!

€206
Harry Agterhorst
Lieve Nawien, Veel succes op de Alp. Vanaf 2006 sta je elk jaar weer aan de start. Voor Tineke , Joop en nu ook voor Sandra en die vele anderen. Jij geeft met je grote inspanning en sponsorgelden ook een grote bijdrage aan het verdwijnen van die slopende en sluipende ziekte.🥰

€150
Sandra Di Giovanni
Lieve druif, Wat ben ik trots op je dat je weer de klim gaat maken! We hebben het niet vaak over je moeder, maar ik weet dat je haar mist en zo graag had gewild dat ze Giulia had kunnen ontmoeten! Helaas kunnen Giulia en ik deze week niet mee, maar de volgende editie is ze weer wat groter en gaan we het gewoon proberen. Dit jaar staan we in gedachten bij de finish! Schatje, zet m op, je kunt het en we houden heel veel van je!!!❤️❤️❤️

€120
Sandro En Hennie Di Giovanni
Voor ons ben je een topper want je levert hier thuis meer dan een topprestatie.