AMOUNT RAISED
€309.00
Waarom ik meedoe aan Alpe d'HuZes

Al sinds 2011 ben ik betrokken bij Alpe d'HuZes. Ermee in aanraking gekomen door zoonlief die zich bij een scholierenteam had aangemeld. Vanaf dat moment besmet met het AD6 virus, zoals wij dat zeggen.
Helaas is mijn rugzak inmiddels gevuld met veel mensen die zijn overleden aan kanker of tegen deze ziekte vechten.
Een bekend moto; vreemden worden vrienden, is ook bij mij van toepassing. Sinds 2014 maak ik deel uit van de organisatie in de rol van teamleider receptie en ben ik onderdeel van de AD6 familie.
De week in Frankrijk is altijd heel hard werken maar ik krijg zoveel energie van de mooie gesprekken met deelnemers en supporters. Zij hebben allemaal hun eigen verhaal waarom ze op de Alpe aanwezig zijn. Graag help ik ze door iets voor ze te regelen, een luisterend oor te zijn of gewoon even tot steun te zijn als het even moeilijk is. Naast tranen, lachen we gelukkig ook heel veel en voelen we ons met elkaar verbonden. Het is een eer om deel uit maken van deze bijzondere familie.
Ik doe mee aan Alpe d’HuZes omdat ik geloof dat wij samen kunnen werken aan een wereld waarin je niet meer doodgaat aan kanker, wil jij mij steunen?
Thank you to my supporters

€40
Sjoerd Folkertsma 6 June 2025

€26
Freek En Jeanne Steeman 5 June 2025
Trots op jou! Veel succes🍀❤️

€25
Anonymous 4 June 2025
Veel succes en nog een mooie week voor jou en alle anderen op de berg!

€10
Anonymous 31 May 2025

€10
Iris Greveling 30 May 2025
Hoi Sigrid, mooi hoe jij het verwoord hebt, dat je Nel meeneemt in jouw rugzak. ♡ Een fijne week toegewenst! Koester de wandeling tezamen met de bijzondere momenten. Liefs, Iris

€26
Anonymous 29 May 2025
Succes en super gaaf dat je dit doet 💪🏼

€15
Teun En Alice Rooks 28 May 2025
Veel succes ook dit jaar weer met je mooie werk bij de berg!

€26
Ilse Botman 28 May 2025
Veel suc6 Sigrid! Groeten Ilse

€15
Ria Van Den Berg 28 May 2025
Heel veel succes toegewenst 👍💪. Top dat je dit doet en onze lieve collega Nel meeneemt " in je rugzak". Liefs Ria

€10
Anonymous 28 May 2025

€56
W. Schoen 26 May 2025
Fijn dat je steentje weer bijdraagt Sigrid, succes!

€50
Anoniem 20 May 2025
Geweldig ,je inzet zoveel jaar.Dat is dus ook opgeven is geen optie.