AMOUNT RAISED
€3817.00
Waarom ik meedoe aan Alpe d'HuZes / Why I participate in Alpe d'HuZes
NL: Ik doe mee aan Alpe d’HuZes omdat ik geloof dat wij samen kunnen werken aan een wereld waarin je niet meer doodgaat aan kanker, wil jij mij steunen?
INT: I am participating in Alpe d'HuZes because I believe that we can work together towards a world in which you no longer die from cancer. Would you like to support me?
My Achievements

Ik heb me ingeschreven

Foto's toegevoegd

Zelf een eerste donatie gedaan

Vijf donaties ontvangen

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan 3500 ingevuld

Emails verstuurd

Pagina gedeeld op social

Donateurs bedankt
My Updates

Bedankt.....!!!!
Saturday 7th JunAlpe d’Huzes – Het laatste hoofdstuk. Bedankt!
https://www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/NielsEverstijn29191/alpe-dhuzes
Vorige week zondag ben ik bepakt, bezakt en met mijn Trek naar de Franse Alpen vertrokken. Een lange rit met de Tesla. Toch wel ietsje vaker laden dan verwacht. Maar ach. Ook het milieu is tegenwoordig een goed doel geworden. Na een ritje van 13 uur naar het bergdorp Alpe d’Huez kon ik al een beetje voorproeven van wat er te wachten stond. In het donker die 21 haarspeldbochten omhoog.
In het chalet werd ik warm onthaalt. Of ik nog even zin had in een lekkere curry zo na zo’n lange rit. Ik heb het me laten smaken en ben toen snel mijn bedje in gedoken. Maandag weer vroeg uit de veren. Diverse “Calls” nog op de agenda. Er moest immers ook gewoon nog gewerkt worden.
Op maandag ochtend tijdens het ontbijt alvast wat bij kunnen kletsen en daarna lekker gewerkt tot na de lunch. Samen met de supportploeg nog even kort naar het dal afgedaald om nog wat wijn voor bij het avondeten uit te zoeken. Eén glaasje bij het eten, met zo’n mooi team, dat verdient wat extra aandacht. Uiteindelijk in de namiddag het dorp fietsend verkend. In verband met de overbelasting van mijn kuiten had ik al een ruime week niet meer gefietst. Het voelde goed. Compressiesokken aan. Het maakt denk ik het verschil. Op basis daarvan besloten om op dinsdag een oefen afdaling te maken tot bocht 7 (de Nederlandse bocht). Woensdag maar een algehele rustdag had ik bedacht.
Op maandag avond was het hele team compleet en hebben we het event met een gezellige borrel geopend.
Dan versnelt naar de woensdagavond. De spanning had zich bij mij al goed opgebouwd. We zouden donderdagochtend om 02:00 gaan ontbijten om uiteindelijk ons om 03:00 te melden bij de finish voor de nacht afdaling naar het startpunt van de Alpe d’Huzes beneden in het dorp. Vroeg naar bed en wat proberen te slapen dus. De supportploeg heeft nog flink staan zwoegen in de keuken om te zorgen dat we niet alleen konden ontbijten de volgende dag, maar dat er ook ruim voldoende voeding was voor de gehele dag. Bergen pannenkoeken, broodjes, koeken, repen, water. Je kon het zo gek niet verzinnen of het was er.
Uiteindelijk ging om 02:00 de wekker en zijn we na het ontbijt op de fiets gestapt en naar het centrum van het dorp gereden. Iedereen met goede verlichting (safety first). Waarna we in groepjes van 50 fietsers onder begeleiding van twee motoren naar beneden zijn gegaan. Spannend en indrukwekkend zo in het donker. In alle bochten stonden kaarsjes te branden ter nagedachtenis aan iemand. Ik dacht zelf wel een stoere vent te zijn zo met mijn 55 jaar. Ik had zelf een kaarsje voor mijn overleden moeder (zie eerste verhaal) bij bocht 11 neer laten zetten. Maar ik moet zeggen dat ik toch met een flinke brok in mijn keel en met een traan naar beneden ben gefietst. Wat was deze ervaring indrukwekkend. Eenentwintig bochten, soms honderden kaarsjes per bocht.
Eenmaal beneden aangekomen moesten we ons verzamelen bij de start en zijn we onder veel publieke belangstelling om half vijf in de ochtend aan de klim begonnen. In het pikken donker en in de regen. Het eerst half uur maakt dat nog niet zoveel uit. De focus is meer om veilig de berg op te komen in die grote massa. Je wordt als het ware de berg opgeduwd. Een soort mierennest waarbij het gelukkig naar mate de tijd vorderde rustiger en overzichtelijk werd. Tijd om je te focussen op je zelf. Op de klim. De eerste klim was dus vroeg, relatief weinig support nog langs de weg. Wel die kaarsjes. En een hele hoop foto’s van personen zo aan de rotsen bevestigd. Namen. Data. Wat indrukwekkend allemaal. Maar hoe goed je ook focust op de klim, uiteindelijk wordt je gewoon nat en in dit geval erg koud. De regen bleef maar doorgaan en werd boven zelfs even natte sneeuw. Uiteindelijk ben ik om kwart voor negen boven gefinisht. Tot op het bot koud, nat en moe. Mijn eerste doel dus bereikt. Fietsend boven komen.
Na een kwartiertje rusten onder een thermo deken met een bakje koffie en wat pannenkoeken, bleef ik maar koud. Ik besloot naar het chalet terug te gaan om me op te warmen. Heb lekker een half uur in een warm bad gelegen. Dat heeft me uiteindelijk heel goed gegaan. Lekker weer droge kleren aan.
Mijn tweede doel was de bonus ronde. Een rondje waarbij ik wat meer tijd zou gaan nemen voor het genieten en ervaren van wat er allemaal langs de weg gebeurt. Het was inmiddels nagenoeg droog en met een nieuw setje kleding was het weer rustig afdalen naar het dal. Inmiddels was het vol op licht. Waren de liften gaan draaien en begon het een gezellige drukte onderweg te worden. Overal publiek, DJ’s, blaasorkestjes en mensen die op je naam staan aan te moedigen. Wat een sfeer van saamhorigheid.
Beneden bij de start een bekertje bouillon gedronken, water bijgevuld en begonnen aan de tweede rit naar boven. Eigenlijk best een flinke worsteling. Mijn benen hadden er niet zoveel zin meer in. Dus dan maar op karakter van bocht naar bocht. Beetje kletsen, kijken en het maar eens ervaren allemaal. En dan op naar de volgende. Soms een stukje wandelen. Wat een sfeer. Een combinatie van verdriet want iedereen heeft zo zijn reden om aan dit evenement deel te nemen. Maar ook weer veel positivisme. Het idee dat we met het geld in zamelen voor verder onderzoek naar kanker om deze ziekte beter te kunnen behandelen, genezen of wellicht zelfs de wereld uit kunnen helpen. Wat zou dat toch mooi zijn.
De tweede ronde heeft me bijna 4 uur gekost. Niet koud. Het zonnetje kwam zelfs af en toe door. Maar wel in en in moe. Geen spierpijn. Gewoon moe. Volgens mijn Garmin dus 2300 hoogte meters gemaakt in 30 kilometers en ruim zeven duizend calorieën verbrand. Niet normaal.
Uiteindelijk hebben we als team onze laatste collega binnen gehaald die maar liefst zes keer naar boven in gefietst. Wat een geweldige prestatie.
Samen met mijn collega’s hebben we meer dan zestigduizend euro opgehaald voor het KWF. Doneren kan nog steeds. Het is zo’n goed doel. https://www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/NielsEverstijn29191/alpe-dhuzes
Bij deze wil ik mijn sponsoren, familie, vrienden en kennissen heel hartelijk danken voor hun steun. De verschillende appjes, belletjes of andere berichtjes. Super attent en wat heeft dat mij geholpen. Daarnaast uiteraard een hele grote dank aan mijn werkgever Axians die dit allemaal mogelijk heeft gemaakt. De inschrijving, de accommodatie, de verzorging. Wat bijzonder is dit en naar mijn idee is ook dit waar “de Human Touch in ICT” voor staat.
Wil je nog wat beeldmateriaal zien… kijk dan op ad6axians.nl
Een super dankbare en lieve groet,
Niels
Share

De laatste loodjes...
Friday 23rd May Over twee weken is dit avontuur achter de rug. Heel benieuwd naar hoeveel keer ik de berg fietsend kan bedwingen.
Snot en gladde beentjes
Sunday 30th MarSnot en gladde benen.
https://www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/NielsEverstijn29191/alpe-dhuzes
We zijn nu een paar weken onderweg. De dagen worden langer. Er is zelfs al her en der bloesem te bespeuren.
Elke week maak ik mijn weekend meters op de fiets. Voor het moment is 80 KM een mooi doel. Tussendoor rondom huis een leuke route gevonden wat in een uur goed te doen is. Mooi om even je gedachten op een rijtje te zetten en een energie boost te krijgen.
Deze week het eerste “Fietsen na het werk” event. Ik denk een mooie 2de stevige training zo halverwege de week. Alles voor de conditie om straks die berg op te kunnen fietsen. Om 16:00 vertrek en dan zeg een rondje van 40 KM in de omgeving van Rotterdam. Ook leuk om de omgeving is te verkennen. Veel meer dan het Rivium en de oprit naar de snelweg ken ik eigenlijk niet.
De laatste meeting een beetje kort gehouden en me snel in mijn fietsoutfit gehesen. Kom ik beneden in de kantine waar mijn collega’s staan te wachten. Vol in het Axians fietstenue, strakke zonnebrilletjes op de fietshelmen en ja hoor…. gladde beentjes. De ene had een nog betere racefiets dan de andere. Als leek denk ik dan, hoe harder het derailleur ratelt, hoe duurder de fiets. Dunne bandjes, smalle stuurtjes. Een indrukwekkend geheel. Ben maar gelijk begonnen met excuses te maken voor mijn iets minder gestroomlijnde outfit en fiets met brede banden.
Vol goede moed zijn we via de Erasmus Universiteit richting de Rottemeren gefietst. Gelukkig regelmatig een stoplicht waarop gewacht moest worden. Kon ik weer een beetje inlopen. Eenmaal de A20 onderdoor en bij “de Rotte” aangekomen, gingen de remmen los van collega’s. Snel maar een afspraak gemaakt dat we elkaar bij de roeibaan zouden treffen. Dan konden zij nog even een extra rondje maken. Helemaal prima, wil ze ook niet tot last zijn. Maar collegialiteit op deze manier is natuurlijk top. Samen uit, samen thuis. Eenmaal bij de roeibaan heb ik een paar minuutjes moeten wachten alvorens de snelle mannen aan de horizon verschenen en we onze tocht met een sprintje naast de roeibaan richting Nieuwekerk a/d Ijssel voortzette. Het snot voor ogen rijden om ze op dat lange rechte stuk bij te houde. Het water aan de linkerkant houden. Door rijden tot aan de dijk en dan die volgen weer richting het Rivium. Een super mooie route die me onverwacht nog langs kleine oude dorpskernen en andere idyllische plekjes lijden. Na ruim 2 uur onderweg te zijn. Uitgeput terug op de zaak. Uiteraard als laatste maar doordat ik ze toch bij wilde houden, was mijn gemiddelde snelheid behoorlijk hoger dan normaal.
Een andere fiets wordt het voorlopig niet. Mijn Trek voldoet aan mijn huidige niveau en doel. We gaan die berg op. Ik zal voor de volgende keer in ieder geval zorgen voor een Axians fiets tenue en gladde beentjes. Alle beetjes helpen zullen we maar zeggen.
Steun mij op mijn avontuur voor het goede doel. Alle beetjes helpen het KWF in hun onderzoek naar kanker.
https://www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/NielsEverstijn29191/alpe-dhuzes
Tot de volgende,
Cheers,
Niels
Share
Trainingskamp
Sunday 2nd Marhttps://www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/NielsEverstijn29191
Dat had ik zo in mijn agenda gezet. Een week de Ardennen in om wat hoogte meters in de benen te krijgen en verder te werken aan mijn conditie.
We vertrokken naar Libramont (provincie Luxenburg). Een gebiedje met veel bossen en een heuvelachtig landschap. Ik had van te voren al wat routes uitgezocht via Komoot.com, de app die ik gebruik om de fiets en wandelroutes te plannen. Ik had al gezien dat er tussen het dorp Séviscourt waar ons huisje stond en Libramont een paar jaar geleden een “Snelfietspad” is aangelegd met in de omschrijving dat er best wat kuitenbijters in zitten. Een ritje van maar 4 kilometer maar dan wel gelijk met een dikke 100 hoogte meters. Het eerste stuk een helling van 12%, vergelijkbaar met het onderste deel van de Alp d’Huez. Uiteraard tijdens de eerste rit te enthousiast begonnen en kwam ik met mijn tong op mijn schoenen en mijn hart door het dak, halverwege tot stilstand. Klein stukje lopen, op adem komen en hop weer op die fiets voor het tweede deel. Daar paste de naam van “fietssnelweg” wat beter. 60 meter naar beneden met uiteindelijk een vaartje van 50 KM per uur. Aansluitend 15 kilometer over een oud trein-track gereden waar ze een gravel pad op hadden aangelegd. Dwars door velden en bossen. Oude stationnetjes. Bruggetjes. Helaas veel onderhoudswerkzaamheden waardoor ik op verschillende plaatsen een modderig talud af moest om met een kleine omweg weer de weg terug te vinden. Uiteindelijk de laatste 10 KM weer over de openbare weg door allerlei kleine dorpjes om uiteindelijk uitgeteld terug te komen. De eerste 30 KM met de 300 hoogte meters zaten er op.
In de dagen erna nog diverse andere ritten gereden door het mooie landschap daar. In totaal 145 kilometer met 1399 hoogte meters. Het herstel na inspanning werd steeds korter en uiteindelijk zelfs zonder stoppen de fietssnelweg naar Libramont kunnen nemen. Klein verzetje… geduld!
Leuk die bijna 1400 hoogte meters natuurlijk. Maar die moeten we straks in één beklimming voor elkaar zien te brengen als we de AD6 op gaan fietsen. Wellicht zelfs wel meerdere keren? Wie weet!. Er moet in ieder geval nog veel getraind worden. Ik heb van mijn collega’s begrepen dat er in de omgeving van Oosterbeek-Dorwerth ook behoorlijke steile weggetjes zijn. Die gaan we dan maar eens plannen voor de komende weken.
Binnenkort gaan we starten met het “Fietsen na het werk”. Een mooi initiatief vanuit Axians waar we op woensdag aan het einde van de dag met de fietsclub een mooi rondje gaan maken. Daar zal voor mij het tempo de uitdaging zijn. Proberen aan te haken bij de wat meer geoefende racefietsers.
Ik ben nog steeds opzoek naar sponsoren. Dus wil je mij verder steunen met dit mooie doel en daarmee indirect natuurlijk het KWF. Doneer dan op https://www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/NielsEverstijn29191
Tot de volgende post.
Cheers,
Niels
Share
Da's andere koek.
Sunday 16th FebDa’s andere koek.
Dat zei mijn oma vroeger altijd. “Da’s andere koek dan lampenolie”.
Vandaag hebben ter voorbereiding van het Axians Alpe d’Huzes avontuur een mooie oefenrit gedaan. “Cross For The Crocus” in de omgeving van Oosterhout (NB). Echt crossen door de mooie natuur daar. Bossen. Heide. Zandverstuivingen. Je mag kiezen tussen 30, 55 of voor de die-hards zelfs 75 KM.
https://www.crossforthecrocus.nl/
De krokus staat symbool voor een nieuw leven, de lente en blijdschap. De kleur paars staat symbool voor rouw, maar ook hoop en de verwachting dat het goede overwint. Een symbool om even stil te staan bij diegene die ons door de ziekte zijn ontvallen, en om te vieren dat de sportieve prestatie in goede gezondheid is behaald.
Een vlakke cross had ik begrepen… Dus ik dacht die 75 KM die moet er toch wel inzitten. Tsja… Had ik maar wat voorbereidingswerk gedaan. Paar Youtube filmpjes bekeken bijvoorbeeld. Het parcours is denk ik voor 75% in de bossen door smalle paadjes. Zand, modder, boomstronken, haarspeldbochten, kuipbochten, heuvel op, heuvel af. Een beetje anders dan even 80 KM over de dijk fietsen. Door de gladde wegbanden was de grip vaak ver te zoeken. Geen vering in mijn voorvork waardoor er best wat klappen op mijn stuur en armen kwamen. Mijn nieuwe horloge heeft drie keer een ongeval gedetecteerd. Ik maar in paniek hoe ik dan kan voorkomen dat mijn partner niet plots een SMS ontvangt met de ongevalsdetectie. Omdat ik, terwijl je aan het fietsen ben niet zomaar even op wat knoppen druk (horloge in protectiestand). Ben maar afgestapt om toch maar even een berichtje te sturen dat alles OK was aan het thuisfront. Mijn schoonmoeder zou zeggen: “Kan dat ook uit?”. Een soort parcours als dit was voor mij een eerste keer. Voor uit kijken, bochten inschatten, juiste verzet, remmen en vooral de juiste banden…. We hebben weer een hoop geleerd.
Uiteindelijk zijn het toch een goede 45 KM in totaal geworden. Toen was ik er echt ff klaar met het geworstel (en met name bang om ergens een paaltje te pakken of ongelukkig uit de bocht te vliegen). Hoogste hartslag was 165 en goed herstel tot normaal. Ik denk dat ik daar blij om mag zijn.
Volgende week gaan we de Ardennen in. Hoogte meters maken…. Op de verharde weg. Ik zag dat er wat warmer weer wordt verwacht. Vandaag reden we met temperaturen rond het vriespunt. Gelukkig had ik winterfietssokken van een collega gekregen. Dus minder last van de kou.
Steun mij in mijn Alpe d’Huzes challenge door te doneren via mijn persoonlijke pagina : https://www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/NielsEverstijn29191/alpe-dhuzes
Het is voor een heel goed doel!
Tot de volgende.
Groet,
Niels
Share

The game is on!
Sunday 9th Feb
Mijn eerste confrontatie met kanker.
Saturday 11th Janhttps://www.opgevenisgeenoptie.nl/fundraisers/NielsEverstijn29191
Gelukkig ben ik, even afkloppen, tot vandaag de dag nog niet zelf fysiek met kankere geconfronteerd. We hopen maar dat dit ook zo blijft. Ik rook niet, drink niet overmatig en probeer ook regelmatig te bewegen. Ben wel een levensgenieter. Mijn gewicht, tja, daar moet ik zeker wat aan doen. Zittend beroep in de ICT (Cyber Security om precies te zijn). Kantoorbaan met elke dag als ik naar kantoor in Rotterdam ga toch wel minimaal 2-3 uur zitten in mijn comfortabele Tesla.
Kanker is de afgelopen 54 jaar wel dichtbij geweest en heeft direct mijn leven beïnvloed. In de tweede klas van de middelbare school kreeg mijn moeder de diagnose borstkanker. Ik was toen 13 jaar en ik weet nog als de dag van gisteren hoe mijn ouders terug liepen van de auto naar ons huis in Veldhoven. Tranen over hun wangen, elkaar steunend, ze hadden net het vreselijke nieuws te horen gekregen van onze huisarts. Mijn broer en ik wisten van niets en kregen toen het verschrikkelijke nieuws te horen. Een sterke moeder die in een kwetsbare vrouw verandert. Onzeker met wat er gebeuren gaat. Hoe het af zal lopen. In 1983 waren de kansen op genezing anders dan vandaag de dag (dankzij goed onderzoek). De maanden erna staan in het teken van het leren wat kanker nu eigenlijk is, zorgen maken over of het allemaal wel aanslaat en wat de toekomst brengt. Het volgen van de behandeling, borstamputatie en veel bestralingen. Het komt over je heen, als kind sta je aan de zijlijn en voor mij was dat proberen zo min mogelijk tot last zijn en kijken waar ik kon helpen. Vier jaar later kreeg mijn moeder te horen dat ze “genezen” was en prompt meldde de eerste uitzaaiing in haar borstbeen zich. Weer een zelfde verhaal. Verdriet, zorgen, twijfel, bestralingen. Ook hier is ze toen goed uitgekomen en een paar jaar schoon gebleven. Maar uiteindelijk is ze na 8 jaar aan een hersentumor overleden. Ik was toen 20, studeerde aan de Hogeschool Eindhoven en stond toen eigenlijk aan het begin van mijn eigen zelfstandige leven. Ik heb 2 jongens die in dezelfde fase zitten, een levensmaatje als echtgenote waarmee ik al weer 28 jaar getrouwd ben. Ik weet zeker dat ze een fantastische oma zou zijn geweest. In mijn ogen een groot gemis.
Share
Fietsen naar het werk
Friday 25th Oct Zo de kop is er af.My activity tracking
1,802
kms
Thank you to my supporters

€15
Jeroen Van Gameren 7 June 2025

€26
Martijn B 7 June 2025
Rijkelijk laat. Goed gedaan!

€26
Vincent Weijers 7 June 2025

€10
Jarno Rodrigues De Miranda 4 June 2025
Zet 'm op Niels!

€50
Han Verhofstadt 3 June 2025
Succes Niels. Steun je actie van harte

€26
Sjoerd Pels Rijcken 3 June 2025

€10
Jannie Pak 3 June 2025
Een mooi doel Niels. Veel succes en vergeet niet te genieten onderweg

€15
John Van Rooij 3 June 2025
Zet hem op Niels!

€26
Olga Van Der Mark 2 June 2025
Go, go, gooo, Niels! Het wordt vanzelf volgende week.. gewoon aftellen en dan heb je het gedaan! Succes met deze prachtige actie!

€26
Anonymous 31 May 2025
Duwtje in de rug bij dat eerste zware traject van12 graden helling. JE KUNT HET, KANJER !

€26
Erwin De Putter 28 May 2025
Een duwtje in de rug Niels om je verder op de berg te krijgen. Zet hem op!

€26
Mathieu Vissers 28 May 2025
Succes Niels, zeker een bijzondere ervaring en prestatie.💪🏻

€5
Donja Kool 23 May 2025
Succes Niels 🫶🏻🍀

€66
Stein Tiebosch 17 May 2025
Heel veel succes Niels!!

€26
Joeri Van Den Hoek 29 April 2025
Success en vooral veel plezier 😎🎉

€26
Anonymous 1 April 2025

€26
Jurrien Van Der Vecht 1 April 2025
Succes 🍀 Niels, Sanne, Sabine en Jurriën!

€106
Remco Van Der Panne 25 March 2025
Ha Niels, Op naar 5 juni 2025 waarin je zal terugdenken aan de vele uren training en bovenal het belangrijke doel! 👊🏻 Remco

€66
Tante F 24 March 2025
Heel veel succes!!!!!

€50
Anonymous 14 March 2025
Zet h’m op Niels! Stoer van je!

€26
Ed Veldhuizen 14 March 2025
Hou vol, kanjer , Succes.

€26
André 6 March 2025
Minimaal 2x keer Niels!

€10
Anonymous 4 March 2025

€66
Anonymous 10 February 2025
Goed bezig man! Kilometers maken. Wij zijn trots op je!

€26
Anonymous 4 February 2025

€19
Carol En Piet-Jan 3 February 2025
Super goed, Niels! Op naar de top! Veel succes.

€26
Inge 3 February 2025
Lieve Niels, Super trots op wat je nu al bereikt hebt. In weer, wind en lage temperaturen.

€106
Sietse Dekker 25 January 2025
Prachtig dat je je hier voor inzet Niels. Succes en knallen💪💪💪

€66
Inge 24 January 2025
Succes, Niels💪💪💪

€1,000
LogicMonitor 24 January 2025
Heel veel succes met die mooie initatief!

€1,000
Arrow Electronics 20 January 2025
Factuur onder referentie NL_MKT_24-103

€25
Cyber Masters 13 January 2025
Niels, zet 'm op 💪🏼

€50
Judith Veenhouwer 13 January 2025

€26
Peter Sandkuijl 12 January 2025
Heel veel succes Niels. Een erg waardig doel!

€20
Pieter Mentrop 12 January 2025
Alle succes toegewenst!

€26
Anonymous 11 January 2025
Succes!

€10
Monique Hagen 11 January 2025
Voor jullie mam ... trap ze, topper! X

€50
Claudia Van Den Broek 11 January 2025
Succes Niels 🍀

€10
Jasper Vredegoor 11 January 2025
Succes Niels!

€10
Johan Van Der Welle 11 January 2025
Grote klasse Niels, suc6!

€50
Michel Schaalje 8 January 2025
Succes Niels !!

€26
Anonymous 8 November 2024
Topper!!!

€50
Sabine Van Der Vecht 7 November 2024
Trots op je! Je kan het 💪

€66
Javier Prieto Vilas 7 November 2024

€106
The Morgies 27 October 2024
Great cause ( both of them) enjoy and good luck from the Morgies! X

€50
Jeroen En Britta Koopen 24 October 2024
Zet’m op Niels!! Heel gaaf dat je dit doet!!!

€26
Niels Everstijn 22 October 2024

€26
Arnold Kanphuis 21 October 2024

€50
Jan-Willem 21 October 2024
Succes Niels!!

€10
Anonymous 19 October 2024

€106
Anonymous 19 October 2024
Our Team Members

Axians CS1

Ronald Broere
€4,020.00

Martijn Hendriks (C)
€3,868.00

Sigrid Reeberg
€2,566.00

Max Trapman
€5,282.00

Tamara Elings
€3,849.50

Niels Everstijn
€3,817.00

Mahmud Fredericks
€2,912.00

Dennis Hageman
€3,546.00
