Steven Biemond

Alpe d'HuZes 2024

AMOUNT RAISED

250.00

Waarom ik meedoe aan Alpe d'HuZes

Ik doe mee aan Alpe d’HuZes omdat ik geloof dat wij samen kunnen werken aan een wereld waarin je niet meer doodgaat aan kanker, wil jij mij steunen?

My Achievements

Ik heb me ingeschreven

Foto's toegevoegd

Zelf een eerste donatie gedaan

Vijf donaties ontvangen

Streefbedrag gehaald

Streefbedrag hoger dan 3500 ingevuld

Emails verstuurd

Pagina gedeeld op social

Donateurs bedankt

My Updates

We gaan weer!

De vorige editie smaakt naar meer. Wat een evenement, wat een paar mooie dagen. Achteraf gezien dan, want ik heb heel wat pijn gehad, mentale gevechten moeten leveren en heel veel verdriet gezien. Daarentegen ook heel veel, misschien wel meer mooie dingen. Troost, liefde, samenhorigheid, de top, het applaus, nog een keer de top en nog eens. We hebben een traan gelaten, maar nog meer tranen van het lachen.

“Ga je dit jaar weer mee, Steef?”, vroeg Norbert!. “Jazeker, 100%, ja!!” 

Ook dit jaar gaan we ervoor om een groot bedrag op te halen dat moet helpen kanker de wereld uit te helpen. Ondanks de 17 mio van vorig jaar is het nog niet gelukt, maar ieder jaar zetten we een stapje voorwaarts en gaat het ons lukken.

My activity tracking

83
kms

Thank you to my supporters

250

Steven Biemond
15 November 2023

My Activity: Fietsen